Jump to content

VazgectimSenden

=o=
 • Mesaj sayısı

  119
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

VazgectimSenden hakkında

 • Rütbe
  <small>VazgectimSenden</small>
 1. VazgectimSenden

  Ekşi Sözlük Yazarı Var Mı? :/

  Hocam LG ye durumu bildirdim yapacak bir şey yok dediler. Bugün benim televizyonumda bilgilerini ulaştığım kişiye ulaştım. Direkt telefonda şu konuşma geçti. - LG tv kullanıyorsunuz dimi? - Evet - Anakartı arızalı diye değiştirdiler dimi? - Evet Kendisine durumu anlattım avukatına yönlendirdim. Yakında LG mağdurları derneği kurmayı düşünüyorum çünkü şimdiden sayımız 4 e ulaştı.
 2. VazgectimSenden

  Ekşi Sözlük Yazarı Var Mı? :/

  Sorun zenginlik değil hakkını aramak ve bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak. Benim alacağım karar emsal niteliği taşıyacak ve bugüne kadar iletişim kurduğum kişisel bilgileri paylaşılan mağdurlara da yol açacak. Benim 40 binim etkilemez ancak onlarca 40.000 etkileyecektir. Zaten amacım para alayım olsaydı ceza davası için savcı ile tekrar bilgi paylaşımı yapmazdın. Ceza davasında benim bir kazancım söz konusu değil. Ekşi sözlükte yer alan cep telefonunun anakart değişimi linkini de paylaştım.
 3. VazgectimSenden

  Ekşi Sözlük Yazarı Var Mı? :/

  Öncelikle bazı arkadaş gibi mahalle ağzı ile bilgisizliğin dibine vurmuş şekilde yazmadığın için teşekkür ederim. Tutara fazla diyen bile olmuş. Kime göre fazla neye göre fazla? Şöyle ki hukuk sistemimizde zenginleşmeye yol açmaz haklısın ancak ortada sebepsiz zenginleşme söz konusu değil. İstemiş olduğum tutar 40.000 TL idi üst mahkemeye itiraz ederek gerekli maaş dekontlarımı kendilerine ilettim. Son 3 aylık maaşımın toplamı zaten 45.000 TL ki bu gelire diğer gelirlerim dahil değildir. Dolayısı ile zenginleşmem mümkün değil. Hukuk sistemimiz yine der ki karşı taraf fakirleşmeyecek. LG için zaten bu imkansız bunu da eledik. Manevi tazminat kısmına baktığımızda diğer arkadaşlar çok basite alıyor ancak diyelim ki herif benim hesabımdan giriş yaptı çocuk pornosu izledi üzerine terör örgütü videosuna like sonra da çok yaşa fetö yazdı. Ben artık güneş ışığını e zaman görürüm belli olmaz. En önemlisi de tazminatın caydırıcı nitelikte olmasıdır. LG için 3.500 TL yoluma devam edeyim salla iken 40.000 TL en azından bir şeyleri gelin konuşalım olabilir. Yine kaldı ki normal şartlarda ilgili tarihte anakartı değişen tüm TV lerin toplatılması gerekirdi. Çünkü sadece benim değil bir çok kişinin bilgileri elden ele gezmekte. Gel gelelim bunu telaffuz dahi edemiyoruz. Son olarak anayasa mahkemesi kararı gereği sadece mail adresi dahi korunması gereken kişisel bilgi statüsünde sayılmakta. Sorumluların ceza alması için savcılığa gerekli belgeleri gönderdik. Çünkü anakartım yansa dahi kanuna göre kesinlikle 2. el anakart takamazlar. Burada başka bir oyun döndüğünü düşünüyorum. Herkesin anakartı bozuluyor ve tamir edilemeyecek noktaya geliyor ancak sonradan nasıl oluyorsa tamir ediliyor ve birbirlerine takılıyor. Ancak müşterilere 0 anakart takıldığı iletiliyor. Dahası anakartın seri numarası tarafıma lg den çıkan 0 anakartın seri numarası ile doğal olarak uyuşmuyor.
 4. VazgectimSenden

  Ekşi Sözlük Yazarı Var Mı? :/

  Şöyle belirteyim o an izlediğim filmi dahi görebiliyorlardı. Mesela şu an şunu izliyorsunuz diye dönüş yaptı adamlar.
 5. VazgectimSenden

  Ekşi Sözlük Yazarı Var Mı? :/

  Allahtan bu ülke bu düşünceye değilde kanunlara göre yönetiliyor. Çünkü kanuna göre teknik servisin bu suçu işlemesi arttırıcı neden. Savcılık zaten belgelerle soruşturma açarsa cezası çok büyük. Sonuç olarak bilgileri saklamak kanuna göre benim sorumluluğumda değil teknik servisin sorumluluğundadır. Adamlar yeni anakart diye bilerek 2. el anakart takıyor ve bana yeni anakart taktık bilgisini veriyor sonra bilmeden hata yapmışlar diyorsunuz :) Alın size bilmeden(!) bir hata daha https://eksisozluk.com/lg-turkiye-kisisel-bilgi-guvenligi-rezaleti--5218398
 6. VazgectimSenden

  Ekşi Sözlük Yazarı Var Mı? :/

  Mesaj: 110 Kayit Tarihi: 16/01/2004 16:43 Yardım talebi : 1
 7. VazgectimSenden

  Ekşi Sözlük Yazarı Var Mı? :/

  do u even user manual or google bro? kartının takıldığı öteki panelin sahibi aileden 2 kişi falan mesaj atmıştır abi, bu hemen panik yapmış gibi geldi. bütün türkiye'den mesaj geliyor ne lan ahaha olay da eski gözüküyor rezalet başlığı neden şimdi açıldı? elemanın akrep nalan tier sitesinde 814 kişi online gözüküyor şuanda bu arada. ikinci el olayını zaten yapıyorlar baya. sonuçta o parçalar kontrol ediliyor serviste. hani garantiden servisten dönen çoğu ürün refurbished oluyor. tr'de teknik servisler rezalet o anakartı değiştirelim'i, çoğu şeyde yapıyorlar kestirip atmak için. kendi sattıkları ürünleri düzgün bilmiyorlar daha. yine de paneli elemanlara teslim etmeden bilgilerini silmen de senin sorumluluğun olması gerek. iyi para cukkalamışsın işte daha ne. sosyal medyada takılıp sonra ama pırayvisim deme de ironini dibi zaten. Film izlerken ses azalıp artıyordu Google da yoktu zaten tamiri de yokmuş. Tüm Türkiye olayını ne ben ne mühendis çözebildi. Çünkü Rize, Antalya, İzmir den insanlar bana ulaştı. Bunu da dosyaya işledik. Paneli teslim etmeden bilgileri silmen gerek cümlene yorum yapamıyorum çünkü çok bilgisiz sadece bir cümle yazayım bu da dursun tarzı bir cümle olmuş. iyi paradan kastın bu rezilliğe karşın 3.500 TL ise yurt dışında olsaydım ve bu olay başıma gelseydi şu an trilyonerdim.
 8. VazgectimSenden

  Ekşi Sözlük Yazarı Var Mı? :/

  Bilirkişi raporunda tek tek yazdılar. http://www.vazgectimsenden.com/gecici/lgbilirkisi.jpg
 9. https://eksisozluk.com/2-temmuz-2017-lg-rezaleti--5402641 yukarıdaki linkteki olay benim başıma geldi. Canım ciddi anlamda çok sıkkın. Sizden ricam şayet yazarsanız konuya yorum bırakmanız. Konu en azından bir süre daha güncel kalmış olacaktır.
 10. VazgectimSenden

  Başarı Hikayeleriniz

  Ciddi :) Bu da benim bahsi geçen ailem :=)... [video]https://youtu.be/moIgBIRmFNk?feature=oembed" width="459">
 11. VazgectimSenden

  Anneye telefon.

  asus zenfone 6 veya 5 i inceleyin isterseniz.
 12. VazgectimSenden

  mouse & mouse pad vol342

  Bunu almaktansa 6400dpi Razer Precision 4G Optik Sensör modellerini almak daha mantıklı değil mi? Aynı fiyat.. Neden özellikle bu model?
 13. VazgectimSenden

  mouse & mouse pad vol342

  Masaüstü bilgisayar kullandığım için kablolu modeller hem fiyat, hem pil derdi olmaması açısından tercihim oluyor. Son olarak Logitech M500 ü 45 TL gibi çok iyi bir fiyata kampanyadan aldım. Şu anda o fiyata baktım bulamadım. Ancak alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Ha benim gibi artık tek oynadığı oyun age of mytology olan biri için bu Mouse çok bile :) Ancak iyi bir Mouse isteyenlere de http://www.bulabilirim.com/performance-mx-kablosuz-darkfiel-laser-sarjli-mouse-siyah-tr.html bu mouse öneririm. İnceledim ve gerçekten çok beğendim.. Performance MX
 14. VazgectimSenden

  Kaliteli mp3 Player Tavsiyesi

  Benimde çok beğendiğim bir cihaz. Bende tavsiye ederim. SGT7 PEDN R6HF JAW8 indirim kodu ile 181 TL http://www.bulabilirim.com/4gb-mp3-wma-bluetooth-fm-radyo-beyaz-tr.html
 15. VazgectimSenden

  80/20 kuralı

  Genellikle kişisel gelişim eğitimleri ve satış odaklı özel sektörün çok kullandığı bir terimdir. Özet olarak şirketin % 20 si üretimin % 80 ini üretir. Ama neden o % 20 ye gereken değer verilmez onu anlamak zordur.
×
×
 • Yeni Oluştur...