Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Tv for dummies

Smoke

Öne çıkan mesajlar

Bir arkadaşım Apple Tv hediye getirmiş amerikadan. Kurdum, wifi falan tanıttım ancak mal gibi kaldım ondan sonra.

Evde aklınıza gelebilecek her türlü apple zımbırtısı var. Macbook pro, ipad, iphone falan.

1. Genelde televizyonun yanında sabit bir laptopum vardı oradan dizi izliyoruz malum sitelerden. Şimdi o laptopu kaldırayım yerine ipad den dizi sitelerinden açıp apple tv ye göndereyim diyorum. Ancak bir türlü muvaffak olamadım. Modemin wifi kapasitesi falan yetmediğinden dolayı mı oluyor, nasıl düzeltebilirim?

2. Macbooktan bağlayıp dizi sitelerinden izlerken wifi dan ekranı apple tv ye gönderiyorum. İnanılmaz frame atlıyor ses önce geliyor falan. Yine wifi bağlantımın boktanlığından mı kaynaklanıyor.

3. Bu aleti illa kullanmak zorunda değilim ama olunca da insanın kullanası geliyor. En efektif nasıl kullanabilirim. Mesela VPN+Netflix falan işine mi girmek lazım?

4. Bir de şimdi iş yerinde olduğumdan dikkat edemedim apple tv de ethernet çıkışı var mı acaba? Kablo ile bağlasam yukardaki sorunlarımın çoğu düzelir mi?

Önerileriniz varsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de ev Apple Home oldu. Telefonlarımız 5s, tablet Air. Apple TV de mevcut. Tüm işimizi halledebiliyoruz. Ios 8 ile daha da şukela oldu işler. Ofis ve evdeki 2 Masaüstünü elden çıkarıp bir tane Macbook Pro almayı düşünüyorum 3-5 ay sonra zinciri tamamlamak için.

http://www.hurhaber.com/haber_resim/2014/02/2019134733.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
şimdi superonline aradı, herhangi bir değişiklik olmadan abonelik sözleşmesini 36 aya çıkarırsanız apple tv vereceğiz dediler. ne diyorsunuz? bu gerekli bir alet midir?

evde imac ve telefon olarak iphone mevcut, aralarında çok mu güzel paslaşıyor bu arkadaşlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

şimdi superonline aradı, herhangi bir değişiklik olmadan abonelik sözleşmesini 36 aya çıkarırsanız apple tv vereceğiz dediler. ne diyorsunuz? bu gerekli bir alet midir?

evde imac ve telefon olarak iphone mevcut, aralarında çok mu güzel paslaşıyor bu arkadaşlar?

4. nesil ise kabul et. çok iyi bir deal gibi.
3. nesil ise küçük bir eşantiyon gibi olur. ama güzel alet sonuçta. tatlı tatlı paslaşıyorlar, tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

al diyosak al işte birader sdfg

4. nesil kaçmaz yani. ha 3 yıl taahüt yasal değil sanırım. 1 yıldan fazla taahüt edemiyor olman lazım kanuna göre. ya da iptal hakkın bulunuyor olmalı.

lan kaçmaz da niye kaçmaz. nskjfgb. 2 yılı yeni verdim, onla alakalı olabilir, 36 aya çıkaracağız diyor sadece. 25 mb sabit kalıyor, akk yok yine. apple tv benim oluyor vs. ama işte daha para harcatacak birşeye de benziyor bu. apple var adında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...