Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ışid pkklı kızı yakarken

yuttum

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

escape said:

Senin çok saygısız bir insan olduğunu biliyordum, kaç yıldır bir tık değişme yok, senin gibilere kullandığım bir kaç cümle var ama ben de yazdım sildim şuan.

Uza şimdi gece gece canımı sıkma

ahahaha liseli atarı

Bravo, bende kim bunun yancısı olacak acaba diye bekliyordum.
Küfürler yazıp silen adam liseli değil tabi, bir de her gördüğü yerde osuruk ve yırtık çoraba gülen ergenler gibi senin bana laf yetiştirmen... Genelde çoğu çocukça.

Neyse.

Kürtler değil de daha çok radikal solcu ve komunist bunlar. Genelde halkinsesi.tv ya da sol.ogr.tr okuyan insanlar.

Biryerlerde birileri eziliyor mu?

| -------- |
| --------- |
Ezilen kürt mü? Ezilen kürt değil mi?
| --------- |
| ---------- |
Küfür et/hakaret et. //////// Görmezden gel, oyun oyna, trolle

Pfff yapamadım gsghdd olduğu kadar işte anlayan anladı
Sosyal ağlarda paylaş

ne o pkk li kiz, ne de o isidli teroristler saglikli dusunebilen insanlar degiller. bu iki grubun birbiri arasindaki catismayi duyarsizca ya da zevkle seyrediyor olmaniz da sizi saglikli bireyler yapmiyor arkadaslar. siz su anda simulasyon kuraminda bahsedilen bir algi bozuklugu yasiyorsunuz. yani tekrarlanmis vahset sonucu algi sekliniz ve normlariniz turevlenmis, baskalasim gecirmis. sizin icin seviniyorum cunku mevcut kafanizla farkli bir sosyo-kulturel ortamda bulunuyor olsaydiniz su fotograf karesinin etken veya edilgen bir parcasi olmaniz cok mumkun olabilirdi. iyi ki onun yerine internette gezinen zararsiz cicibebeler olabileceginiz bir cevre icerisindesiniz. Allah hepinize akil fikir versin.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

ne o pkk li kiz, ne de o isidli teroristler saglikli dusunebilen insanlar degiller. bu iki grubun birbiri arasindaki catismayi duyarsizca ya da zevkle seyrediyor olmaniz da sizi saglikli bireyler yapmiyor arkadaslar. siz su anda simulasyon kuraminda bahsedilen bir algi bozuklugu yasiyorsunuz. yani tekrarlanmis vahset sonucu algi sekliniz ve normlariniz turevlenmis, baskalasim gecirmis. sizin icin seviniyorum cunku mevcut kafanizla farkli bir sosyo-kulturel ortamda bulunuyor olsaydiniz su fotograf karesinin etken veya edilgen bir parcasi olmaniz cok mumkun olabilirdi. iyi ki onun yerine internette gezinen zararsiz cicibebeler olabileceginiz bir cevre icerisindesiniz. Allah hepinize akil fikir versin.

u wot m8?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...