Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

rexr0th said:

Aluriel atar yapıyorsun da adamın dediği gibi gayet başka.

Bayram tatili olmasaydı ve bu sebeble online sayısının düşük olduğu saatlerde giremeseydim aynı şekilde farmlamam 3 haftamı bulabilirdi Dahuta'da.

İlk zamanlarında 2500+ queue görmüş bir serverdan bahsediyoruz burada

abi atar falan yaptığım yok. ilk hafta gerçekten kötüydü queue muhabbeti ama son 10 gündür falan hiç queue görmüyorum ben. o yüzden geçiniz onu bi zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

Dahuta'da çoğu token kapalı oluyor sürekli, yeni kurulan bir gruba denk gelmediysen yarım saat shout'tan bağırıp grup bulamadığın oluyor. Tek başına token kasmak eziyet. Zaten Dahuta max conflict pvp sunucusu seçildiğinden diğer sunucular gibi prenses bir ortam bulmanız imkansız, insanlar tokenlerin slotunu kapmak için kendi factionını bile doğruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dün 4'te girdim gece ağaçları keseyim dedim halcyona'da. savaşta bölge dedim. kaç kişi olacak bu saatte 2-3 kırmızı gördüm kestim falan sonra bizim kampa gidip, daily göreve veriyim dedim içeride 100+ kırmızı var. bu ne lan, neyse ben gideyim dedim, meşguller nasılsa ya. az ilerledikten sonra stealthten çıkıp, mountu çıkardım bide ne göreyim adamlar o an kestiler kristali, 20 metre arkadan kamp tarafından oluk oluk yardırıyorlar bana doğru, gliderlar, mountlar üstünde, 20+ kişi beni targetlamış kıpkırmızı lol, nasıl kaçıyorum sun's end'deki guardlara doğru offf, bide yeni aldığım mirage geyiğini kullanıyorum o da 13 lvl skill bi bok açık değil, arayı kapatıyorlar falan. videoya alsam efsane bişey olacaktı ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Dei said:

tam şu an guild xenus un ev dikme konusunda nasıl hack programı kullandığını konuşuyor :p . idledayım btw.

yapıyon mu aga? öğret biz de yapak yani. bi tane evimiz olsun.

ne hacki lol. birileri çok pis trollüyor zaten milleti rus hacki varmış falan diye. bu yetolardan bıktığımdan videoya almaya karar verdim zaten land grablerimi. GM sorarsa unlisted youtube atarım izler nasıl aldığımı görür, millete taktik vericek değilim ekmek yiyorum bu işten dsdfg. ayrıca salak mıyım öyle birşey kullanıcam. 2crownsta sahip olduğum yerleri saymış, headstartta bomboşken 6 tane yer kapamıştım kendime zaten orada 2-3 tane de sonradan aldım ama çoğu kez de başkaları alıyor, işsiz gibi bütün gün land geziyorum bütün land grablere gidiyorum zaten.

ayrıca idle nedir abi, yaş ortalama 12 yaş olan bir oluşum resmen dsdfg. saurone denen bebe bütün sülaileme dümdüz gitti. ss aldım hep, ettiği küfürleri ben reportlasam adam banlenicek esas lol
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Beyler 36 level daggerspell im mob kesemiyprum mallik bendemi yoksa itemlerdemi yoksa oyunda mi

kaç level mobu kesmeye çalışıyorsun?

fireball+bubbletrap zaten %60 fix alıyor mobdan, enervate + mud hand var vs vs, komboları kullanamazsan oyunda herhangi bir yaşam formunu kesemezsin :)

40ta rahatlayacaksın biraz chain+arc ligtning kombosuyla 3klara çıkacaksın o levelde, 48de 7k moba 5k adama giriyorum onunla sırf.

genel full cd kombon şu şekilde olsun, fireball(ignite cast ile birlikte) + bubble trap, mob ya da adam en üst noktaya yükselince, frozen arrow+chain light atıyorsun, sonra yere düşerken arc castliyorsun düştükten 1 sn sonra ölüyor.

quest mobları içinde aynı kombo fakat havadayken frozen arrow+ range'e girince enervate + mud hand castliyorsun, bekliyorsun biraz 15 sn tutuyor o zaten, uzaklaşıp yine frozen arrow + lightningle bitiriyorsun.

düşük hpli moblar için frozen arrow+fireball kombosuyla hızlı hızlı gidebilirsin ya da bitirici vuruş olarak.

şuan aklıma bunlar geliyor, mud hand dediğim earth grabdi sanırım skillin adı şuan uzağım az.

bende daggerspellim başka soruların olursa alıntıla sor yardımcı olmaya çalışırım.

40 olduğunda mutlaka sorceryden arc lightning, regen içinde witchcrafttan play dead almayı unutma. stealthi aktif olarak kullan vs.

ha bide solo levellıyorsan özel bir amacın yoksa, frozen ground, searing pain falan alma single target git.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

Dei said:

tam şu an guild xenus un ev dikme konusunda nasıl hack programı kullandığını konuşuyor :p . idledayım btw.

yapıyon mu aga? öğret biz de yapak yani. bi tane evimiz olsun.

ne hacki lol. birileri çok pis trollüyor zaten milleti rus hacki varmış falan diye. bu yetolardan bıktığımdan videoya almaya karar verdim zaten land grablerimi. GM sorarsa unlisted youtube atarım izler nasıl aldığımı görür, millete taktik vericek değilim ekmek yiyorum bu işten dsdfg. ayrıca salak mıyım öyle birşey kullanıcam. 2crownsta sahip olduğum yerleri saymış, headstartta bomboşken 6 tane yer kapamıştım kendime zaten orada 2-3 tane de sonradan aldım ama çoğu kez de başkaları alıyor, işsiz gibi bütün gün land geziyorum bütün land grablere gidiyorum zaten.

ayrıca idle nedir abi, yaş ortalama 12 yaş olan bir oluşum resmen dsdfg. saurone denen bebe bütün sülaileme dümdüz gitti. ss aldım hep, ettiği küfürleri ben reportlasam adam banlenicek esas lol

Hack yok, klavye makrosu var, tek tuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

zaten gönül philosopher kings de olmak isterdi. jolly ducksdan idle a geçerken jolly ducksın gm i ezmarit yalvardı idle a gitme diye. row bunun sesini kaydetmiş, dalga geçiyor boyuna falan diye nasıl nefret ediyor adamdan. dedi ki, seni soul slayers aldırırım, yeter ki gitme onlara. e arkadaş, doğu zaten ağız yüz kırıyor. auroria nın ilk günü batının idle da dahil tüm guildleri bir araya gelmeli ki, doğuya karşı bir şansımız olsun diyecem, fakat o da olamaz. resmen 3:1 oyuncu sayısıyla oynuyoruz.

yaş ortalaması 12 de daha çok eğleniyorum anlayacağın. birilerinin koyduğu kurallar çerçevesinde, ya da benden guildin vergi almasıyla oynayacak değilim. free spirit gönlüm rahat etti idle da. fakat pve olmaması sıkıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen. IDLE a girdim.

söylemiştim zaten ya, idle a girebilirim diye. ts ye gittim adamların, gel dene istersen raidimize katılıp dediler. it köpek bekliyordum oysa sadece kendi eğlencelerindeler. muhabbetlerinden onu çıkardım. denemeden girdim. eğlence 12deyse, 6 ya düşürürüz ortalamayı, 12liklerden bile daha çok eğleniriz. np.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...