Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

Alfred said:

Seele said:

aldim iki tane 8x8 16 tida yolda. kacak orman buldum 700 log.cilgin attim valla.

Abi 8x8 2. sini nasıl alıyorsun beleşe gelmiyor mu 8x8 ve satılamıyor biliyorum?

ikinci karakterle.

Tuh be bende bir youl var diye sevinmiştim. Bir suru 8x8 yer bulabiliyorum ama 16x16 bulunmuyor malesef çok çarpık yapılanmış server :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya patron almaya çalışıyordum da, dün gece 4 gibi işte her şeyi yaptım oyuna login olunca başlayacak vs. tarzı bir şey demişti sanırım. Loginde oldum. Başlamadı.

Payment method: PayPal

Patron Subscription Plan: One Month
Patron Status: Inactive
Active Time Remaining: --
Renewal Date: --
Renewal Amount: USD14.99
CHANGE PLAN

Bunu nasıl aktif edeceğim ben?

Para çekilmemiş karttan da, paypalda da işlem yok gözüküyor. Hayır şimdi bir daha alacağım iki kere çekecek vs...
Sosyal ağlarda paylaş

Patiler, tuhaf bi şekilde bazen frame droplar kasılmalar yaşıyor benim emektar. GPU vs CPU'nun sıcaklığına filan baktım 62 dereceye filan çıkıyor en fazla. Hatta CPU 45'den yukarı çıkmıyor. Grafik ayarlarını kurcaladım Low da yaptım Ultra da yaptım hiç bir şey farketmedi. Wow'u bilimum online oyunları Ultra'da bilemedin High'da açmama rağmen sıkıntı çıkartmadı bugüne kadar. Sebebi ne olabilir ?
bu arada GPU:GTX 560TI CPU i5 3.20 Ram biraz düşük 4gb
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

ben sogudum oyundan ya ultima kafasında bişeyler bekliyodum birazda olsa, alakası yok level 35im hala zırva zırva gorev yapıp duruyorum. craft yapayım desem o da imkansız patron olmadan

pvp falan tat veriyor mu bari ilerde?

Ultimada da sanki aylık 14.69 USD oduyorduk. Al bir patron aynı kafayı yaşarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...