Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

bende test etmek isterim akşama uyarsa saat 9-10 gibi :P. 3-0 handlock mu aldı?

http://forum.paticik.com/thumbnails/1a2/960/65c/242/bda/d2d/405/404/4fb/181/b9_450xNULL.png

sea giant cıkar mountian giant koy siphon soul yerine jaraxxus koy benim destede öyle 3 turde ogre koymak büyük fark yaratıyor ancient watcher yerine
Sosyal ağlarda paylaş

Kontrol pala tam bir handlock antisi zaten ancak heallerı adama atıp bütün deck hakmiyeti sana geçene kadar o molten giandları kullanılamaz hale getirirsen, kaybetmen için çoook kötü bir el dağılımı geterekiyor.

Asıl avantaj oyun düzene girene kadar 20 kart falan çekmiş oluyorsunuz, o sebeple ah bu gelmedi ahh şu gelmedi olayı pala için çok ender oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Shadowflame yarar değil zarar veriyor warlocka 20 üstünde tutarken. Çünkü shadowflame kullanmak için 8 attacklı bir minion yok ediyor.

Sen zaten 2 tanesini kullanılmaz yapmışken 1 tanede öyle gidince, 1-2 tura sen gene board kontrolünü sağlyorsun ama karşında uğraşacağın tehlike azalmış oluyor durduk yere.

Olay yerde asla 3'ten fazla minoun koymamak, daha çok hero power ile doldurmak ve sürekli warlockun koyduklarını temizlemek. Bir süre sonra yer+elindeki kartlar tek turnde warlocku öldürecek noktaya geliyor.

Handlockun asıl gücü, hp'si 12-15 civarındayken sahip olduğu mana ile hem aynı turn board temizliği yapıp hem de giant ile kontrolü ele alması. Yoksa düşük mana ile yere koyacağı sağlam mob olmayınca, o koyuyor sen kesiyorsun diye gidiyor combat.
Sosyal ağlarda paylaş

Handlock'ın pek asıl gücü kalmamış ya.
Günde 1-2 saat oynayarak rank 6'yı görmüştüm Handlock'la. Bugün 5 win quest'i vardı, 50% yüzdeyle oynadım galiba. Ki bu rank 12-13 oyunları.
Ya çok iyi rushlıyor, buff'lıyorlar Hellfire yetmiyor ya da çok iyi kontrol ediyorlar.

Pek viable değil bana kalırsa şu noktada Handlock artık.
Kontrol warrior daha eğlenceli ve daha opsiyonlu gözüküyor gözüme. Sanırım 80% falan yüzdesi.

Muster pally, Portal mage de eğlenceli alternatifler.
Bi ara paylaşabilirim decklerimi merak eden olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

elimde 12k dust var fazlalıkları eritirsem... + golden kartlar var
ne yapmaliyim acaba

harrison jones yok , cairne yok(gerek yok bence bunu yapmama) Sylvanas yok, Alex. yok , captain greenskin , yok Grommash Hellscream , jaraxxus yokkk :..(

Bir daha classic acmiyacagimi dusunursek ne etmem lazım pf

abi 12k dust nasıl biriktirdin hiç pack satın almadan para harcamadan, helal team ;o
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Handlockun asıl gücü, hp'si 12-15 civarındayken sahip olduğu mana ile hem aynı turn board temizliği yapıp hem de giant ile kontrolü ele alması. Yoksa düşük mana ile yere koyacağı sağlam mob olmayınca, o koyuyor sen kesiyorsun diye gidiyor combat.

Bir şey daha eklemek lazım. Turn 4-5 aralığında handlock çok ağır baskı kurabiliyor. Eğer 2 turn içinde o baskının önüne geçemezseniz gg..

Bir de kontrol pala handlock'a karşı güçlü görünüyor ancak palanın 0 burst ile oynamak zorunda olması çok değiştiriyor. Çünkü oyunu hem Jaraxxus'la uğraşmadan kazanmanız hem de bunu 0 burst ile yapmanız lazım. Bu nedenle hunter handlocka karşı daha reliable.

GvG ile anti warlock decki mill druid oldu. Net. Ağlata ağlata kazanıyosunuz. 1 Turnde Mountain giant'a naturalize atıp, 2 manaya Clockwork Giant'ı koyduğunuz zaman Well played yazıp çıkıyolar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

bu secret calan kart ne gıcık birşeymiş abi.

mirror entity çalması cok garip geldi. Diğer kartları anlarımda mirror entity oyuna giren kartı kopyalaması lazım. önce kart girer oyuna sonra battle cry'ı aktif olması gerekmez mi ?

Battlecry precedence alıyor. Tüm secretlar ama Mirror Entity değil demek kafa karıştırıcı olurdu zaten. O zaman Snipe a da ölmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla battlecry aklimda kalmamisti yani simdiye kadar hic dikkat etmedin. sunu merak ediyorum mirror oyundayken ben dark iron dwarf atarsam once +2 atak'i goruyoruz sonra mi kopyaliyor. ama secret'lar baya bi gec devreye giriyor evet hatta diyosun oh iyiymis mirror yemedim. 2 saniye sonra çat kopyalanmis.

cok sinir bozucu bir olaymis ya kimsenin basina vermesin arena'da ^^
Sosyal ağlarda paylaş

2. legendary'm de GvG'nin en kötü 2. legendary'si falan olabilir: Hemet Nesingwary !!! sokiim ya önce Flame Leviathan, şimdi de bu. rezalet.... belki ilerde sideboard gelirce Hearthstone'a, o zaman işe yarar, o zamana kadar tırt ötesi.

bu arada battlecry'ın tanımı açık, kartı elden oynadığınız zaman kartın verdiği efekt = battlecry. siz efekti kart boarda düşünce gördüğünüz için aldanmayın.
o yüzden kart aslında oyuna girmeden önce secret'ı çalıyor, board'a inmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...