Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple September 9 event

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

yeni iPhone konusunda çok yorum yapmayacağım çünkü malzeme belli. Şahsi görüşüm 6+'ın ultra gereksiz olduğu yönde. Mini retina gibi bir alet varken çok da ihtiyaç yoktu açıkçası. 6-6+ yerine 5s+ ve 6 yapsalardı daha makbule geçermiş bence.

Artık Geek / Casual bakış açısını düşünmek lazım. Everyday user iphoneu tercih ediyor, haklılar, baş ağrıtmıyor, çok saçmalamıyor, şık... Yani SJobs'ın ölümünden beri hala bu aletleri sattıran şey, kurduğu düzeni devam ettirmesi sonuçta. Yazılım konusunda da çok büyük arayışları yok.

Android kendi konusunda hala deniyor. L ile düzgün bir arayüz de kazanacak, ama acayip güzel varyasyonlar sunuyor kullanıcısına. Google Now mükemmel bir örnek mesela. Android L Preview kullanıyorum, istersem siliyorum başka rom yüklüyorum... Ama everyday userın istedikleri bunlar değil.

Apple alıcısı mesela bakıyor Androidlere Samsung'da farklı görünüyor, Sony'de farklı, HTC'de farklı. Hepsinde olduğu için ucuz-dandik geliyor.

Sonuç olarak olay hala hangisinin daha iyi olduğu değil de, kime hitap ettiği.

O yüzden gözünüzü seveyim bırakın şu bu daha iyi muhabbetini.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

littlebitpinti said:

ipad bekliyordum gelmedi. gidip alayim mi eskisini? yakinlarda bir event daha olur mu?

2-3 ayi var bekle ipad aciklamasinin

bence beklemek yanlış olur dolar fırlayacak yakın zamanda üstüne birde yeni çıkacak ürün olacağı için dayayacaklar fiyatı olacak kol gibi,verdiğin paranın ederini karşılamayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

paparnoz said:

SenariouS said:

littlebitpinti said:

ipad bekliyordum gelmedi. gidip alayim mi eskisini? yakinlarda bir event daha olur mu?

bence beklemek yanlış olur dolar fırlayacak yakın zamanda üstüne birde yeni çıkacak ürün olacağı için dayayacaklar fiyatı olacak kol gibi,verdiğin paranın ederini karşılamayacak.

Dolarin firlama beklentisinin kaynagi nedir?

Ulkenin krize girecek olmasi mi yoksa abd tahvil alimiyla ilgili mi?
Sosyal ağlarda paylaş

yok model no farkliymis, gumrukten gerekli izinler alinmaliymis. 4-5 sene surer vs gibi sacmaliyolar.

turkiyeden alinan telefona amerikada bakiyolar ama :) tek istisna su an icin turkiye dedi magaza muduru. us chat supportta destekliyo magazayi, bakamaz onlar diyor.

baska yerden alirken bilin ona gore alin, sorun ciktiginda takmiyolar burda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

paparnoz said:

SenariouS said:

littlebitpinti said:

Dolarin firlama beklentisinin kaynagi nedir?

Ulkenin krize girecek olmasi mi yoksa abd tahvil alimiyla ilgili mi?

Bankalar ile alakalı spekülasyonları zaten biliyoruz üstüne ciddi kriz kapıda birde üstüne ışid'e operasyon yapılacak birde ortada fed politikası var,genel seçimler yaklaşıyor,genel seçimler kimbilir nasıl geçecek. Tüm bunlardan sonra doların artmaması tuhaf olur zaten şuan deli gibi artıyor. Merkez bankası müdahale edecek mi ? etmeyecek mi ? Oda muamma hadi müdahale etti diyelim ne kadar etkili olacak ? Geçen sene ocak ayında müdahale etti öyle aman aman bir değişme olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...