Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PTT nefreti thread

bliksem

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

sene 2014 son çeyreğe yaklaştık
hala ptt kullanan var
yurtdısı siparişlerinde zorunlu degil mi cahilim bu konuda ama bu durumu bende yasadım . -60 dereceki yerden sipariş verdim 14 gunde ülkeye geldi 2 ayda elime gecmedi sonra amerikaya geri gonderdik dediler sonra amerikadan firma aynı urunu bir daha yolladı. Ptt bu sefer amerikaya yolladım dedigi urunu de dahil olmak uzere ikisini birden getirdi.Birini mokokoya sattım sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 sene önce sanırım eşimin doğumgünü var 10 gün önceden sahibindenden bir cep telefonu alim dedim.Neyse ilk ptt kargo deneyimim olduğundan başıma gelecekleri bilmiyorum.3 4 güne gelir dedim.Tam 20 gün paketim gelmedi.Pttkargoyu her aradığımda telefonu açan bile olmadı .En son telefonu bir kadın açtı.Gidin gönderinizi ptt dağıtım merkezinde arayın ,çalışanlar paralarını alamıyor diye iş yapmıyorlar dedi.Atladım gittim depolarına yer gök yığılmış böyle pramit gibi yığmışlar ,elinde evrak ben gibi başkalarıda gönderisini arıyor.Kimse ilgilenmiyor.Bir elemanı durdurup yalvar yakar yardım istedim .Buldu arkadaş paket tecavüze uğramış tabi neyseki telefon sağlamdı.Sonra bende bilimun ne kadar şikayet edilecek yer varsa şikayet ettim.Tabiki geri dönüş alamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...