Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yusuf?

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

yalnız işin şakası şu bonzai bokunu 20+ yaş arası yukarısı kullanmıyor zaten ne bok oldugunu bildigi için de 20 yaşın altındaki 15-16 özellikle 14 bunun içinde sigararaya başlar gibi hatırlarsınız lisede vs sigaraya başlayanlar varsa aranızda ne silkik özentilik olayından başlandıgını genel olarak meraktan oldugunu aynı şekilde 15 yaşında 14 yaşında bonzaiye başlıyor gençler

önüne geçilemez bir hal aldı bu bonzai sapkınlıgı özellikle 14-15 yaşında cocuklarda, bunun önüne geçilmezse bir neslin bir kısmını katledecek bu illet esrar gibide degil kafası tiner gibi sapkın aptal birşey

sakıncalı içerik olabilir +13

Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Ben bunların yaşındayken bir hatuna çıkma teklifi için 3 tane aracı kullanıyordum.

abi bizim nesil tarihin en boktan nesli lan

tam geçiş zamanı arada doğduk

entel olsan BEN AİLE KIZIYIM, yobaz olsan AYH KAFAYA BAK SENE 2014

benim küçük kuzen Hande'ye counter strike oynamaya gidiyor girl gamer o diyor falan

lan benim zamanımda boy gamer yoktu lan, internet kafeye counter strike oynamaya adam bulamıyorduk
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Masakari said:

Ben bunların yaşındayken bir hatuna çıkma teklifi için 3 tane aracı kullanıyordum.

abi bizim nesil tarihin en boktan nesli lan

tam geçiş zamanı arada doğduk

entel olsan BEN AİLE KIZIYIM, yobaz olsan AYH KAFAYA BAK SENE 2014

benim küçük kuzen Hande'ye counter strike oynamaya gidiyor girl gamer o diyor falan

lan benim zamanımda boy gamer yoktu lan, internet kafeye counter strike oynamaya adam bulamıyorduk

adam bir neslin acısını haykırmış ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...