Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

senko said:

axedice said:

imamizer said:

çok odaklanamıyorum çalışmaya. istediğim gibi kaslarımı çalıştıramıyorum. bitse de gitsem diye çalışıyorum resmen. işin ilginci köpek gibi de yorgun oluyorum spordan sonra.

Olm normali bu değil mi işin? Spor dediğin kas dediğin karı kız beğensin tipsiz olmayalım diye kendimizi zorlanıp katlandığımız bişey. Bide severek mi yapacaktın yani lel

katılıyorum sdf
yoksa manyak mıyım sabahın 5.30unda kalkıp spora gideyim.
millet spor diye yapıyroum diyor da, spora benzer bi yanı da yok, kızara bozara ağırlık kaldırıyoruz.

basket oynasan, yüzsen ne bileyim bathminton oynasan onlar spor mesela.

ben sadece sevdigim seyleri yapiyorum bu aralar
http://www.youtube.com/watch?v=idW-pyk8lMg
Sosyal ağlarda paylaş

3 aydır bende her gün spora gitmem lazım diye uyanıp, gün içinde kademeli olarak kendimi kandırıp vazgeçiyorum. Sanırım hala spor filan yapmadan kilo verebilmemin etkisi var bu işte. 66 kilo verdim hala vermem gereken 25 kilo var.

Bursa'da nilüfer taraflarında çok kalabalık olmayan ve düzgün olan bir spor salonu tavsiye edebilecek kimse var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

her squattan sonra belimden asagisi felcli gibi oluyorum muscoril olmasa yuruyemicem ama yılmak yok antrenmana devam ;)

Yanlış yaptığın bişey var yalnız o zaman ortada. Çünkü muscorille, dicloronla falan ayakta duruyosan aslında yalancı bi ayakta durma o. Patoloji aynen devam ediyo, sen birazcık geriletip bol bol hissizleştirerek amaean bişey yok diyip hayata devam ediyosun. Kokoyin çekip oha ne güzel ne acıktım ne susadım demek gibi bir nevi sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bi hareket ağrı yapıosa direk bırakıcaksın. Kasmıcaksın yanı.
Benim kasık fıtığı olan tanıdığım var öyle. Ameliyat oldu adam hatta.

Slim fit bi yapıya sahibim. 7-8 yıldır spor yapıorm aralıklarla zaten. İstediğim zaman kilo alıp bulk bi yapıya da sahip olabiliyordum, zayıflayıp gayet fit bi yapıya da. Yalnız şu son 1 kaç aydır spora başladım tekrar ve canım hiçbir şekilde yemek yemek istemiyor. İnanılmaz iştahsızım. Kendime protein ağırlıklı low carblı bi diyet hazırladım ki damağıma da gayet uygun aslında. Ara öğünlerde ceviz falan var. Carbı sadece haşlanmış ve çiğ sebzeden alıyorum mesela. Kalori sayma işi yapmıyorum çünkü kilo vermek almak gibi kaygım yok şu aralar.

Ama resmen yemek yiyemiyorum. Dolayısıyla da hiçbi şekilde işe yaramıyor yaptığım spor. Sadece biraz güç artışı oldu. Sporu pek düzenli de yapamıyorum ama genede iştahım da bi kapanma var. Ne yapsam yav? Protein tozu ve bcaa hap alsam işe yarar mı acaba? Önerilecek marka var mı yada başka birşey?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...