Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce en kolpa yerli havayolu hangisi?

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Borajet le Dalaman havaalanından kalkarken ölüyodum lan ben, aşırı rüzgarın çarpmasıyla yana doğru savrulmuştuk iki kere. Millet dualara falan başladıydı. Uçak pervaneliydi. Ama yine de pegasusu seçtim, hem konforsuz uçakları var hem pahalı. check in bankolarında pegasus tarafında hep kavga çıkıyor zaten, oradan bile anlamak kolay. pegasusun tek avantajı uctugu rotasyonlarda ucma sıklığı fazla.

atlasjet cok konforlu ancak uçuş sayıları az ve her yere ucmuyorlar.

thy, anadolujet diğerlerine göre iyi bence ama genelde hep geç kalkıyor. memur zihniyeti ile hareket edip acele etmiyorlar sanıyorum. pegasus da öyle değil mesela, hadi hadi demedikleri kalıyor bi insanlar kabin bagajlarını yerleştirirken.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Doğaçlama yaşıyorum ben.

5 ay sonrasına bilet alan tiplerden olamadım.

edit: Ayrıca atlas'a da kafam girsin. Ankara'nın ne kadar tırt bir şehir olduğunu, atlas'ın seferi olmadığını görünce anlamıştım zaten.

6 gün önce alıyorum ben de bileti
promosyon kovalamak çok heyecanlı
Sosyal ağlarda paylaş

SIKYAHONAW said:

Anelor said:

bora jet ne lan hayatımda görmedim

bora jet güzel, ama biraz tuzlu. Thy ve pegasusun gitmediği yerlere gidiyor pervaneli uçaklarla. Birde seabird var oda güzel baya. Bu iki havayolu tatil yerleri için işte Türkiyedeki.

Bence açık ara pegasus en leş havayolu

borajet'in artık jet motor uçaklarıda filolarına gelmeye başladı.. Pervane tayfasını yavaş yavaş elden çıkartıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...