Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty ile sıkı kalçalar (jpeg + gif)

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa said:

** 3. ayimdayim.

- eferim.

Fransuxa said:
Spor oncesi boost maksadiyla alinabilicek bi supp varmi?

- bknz: **
Kahve denmiş. Şu aşamada supplement kafayı yorman gereken en son şey.

Fransuxa said:
Gogus basiyorum mesela gogsumde agri yok ama kollarim tukeniyor tamam normali bu

- bknz: **
[right]- normali o değil.
Yeni olmandan kaynaklanan teknik hatalar ve bunların yol açtığı yanlış recruitment patternler, uyguladığın programın bench e gelmeden kollarını aşırı yoruyor olması muhtemel. Tricepsler çok zayıf da olabilir tabiki. Başka bir sebebi de olabilir.

Fransuxa said:

ama ufak bi boosta ihtiyacim var.

- bknz: *

Fransuxa said:

İsten guc sikinti stres derken ne adam insan gibi *uyuyabiliyoruz nede *beslenebiliyoruz.

Fransuxa said:

Hic degilse bi boka yaramasada psikolojik olarak boostlasin

- .

- sorularının birçoğunu kendin cevaplamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

bench i ilk antreman olarak yapıyorum. ama önceki gün mesela omuz girmiştim büyük ihtimal onun yorgunluğu ile girdiğim içinde saçmalamış olabilir vücut. belden yukarı çalışırken aşağı yukarı her hareket koldan çalıyor zaten.

uyumaya özen gösteriyorum, sabahları 3 yumurta gazına başladım. geceleri süt vuruyorum. doğru düzgün beslenmeye çalışıyorum.

biraz daha ilerleyince toparlar diye umuyorum ya. supp a başlamayı zaten boost amacı ile istemiştim ama kahve denicem. neskafe falan.

tişikkirler bilek.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatamıyorum sanırım. AYNI KASLARI birden fazla kere çalıştırmasından bahsediyorum.

göğüs, kol, sırt, bacak vs. diye her güne bir bölgeyi koymasındansa aynı kasları haftada birden fazla kere çalıştırabileceği push/pull/legs veya upper/lower gibi splitlere bakabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

moriarty said:

bi şey olmaz calıstırabilirsin 2-3 kere. kas bu alışır ne verirsen.

steroidle alakası yok. günde 2 kere calıstırsan lazım steroid.

5 gün 5 ayrı bölge çalışıyormuş ona dedim. ben de senin gibi haftada 2-3 çalıştırsın diyorum.

ha yok abi ben de senin tersini iddia etmemiştim zaten, steroid mevzusunu açtım biraz sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...