Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

değişiklik satıştaki item sayısıyla oluyor aslında. ama fiyat arttıkça değişikliğin boyutu büyüyor.

bir de lounge ile market arasında dengesizlik var. bazı eşyalar markette daha pahalıyken bazıları lounge'da daha pahalı gözüküyor. ama herkes bu kadar araştırarak al sat yapmadığından buralardan kar kovalayanlar da var.

hatta bi çok kişinin bazı itemlar umrunda değil. geçen bi oyun adama kasa düştü, napcam ben bunu ya falan diye söylenmeye başladı. yolla bana istemiosan dedim. adam o kasayı ve beraberinde elinde olan 3 kasayı daha yolladı karşılıksız. gerçi bu olay high-level'da pek olmaz muhtemelen ben gümüşlerle takıldığımdan denk geliyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kutu kovalayan adamlar var. Market değerinin biraz üstüne %10 gibi, skin ile takas yapabilirsin bu kişilerle. Kutuyu anahtarla takas yaparken çok kazanamazsın, genelde kutu peşindeki adam anahtarı elinde tutmak istiyor; anahtar veriyorsa kutu için muhtemelen kar peşindedir.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ben de 20 dolar ile al sat işine gireyim diyorum, ne alınır ne satılır zarar etmeden ?

bu kadar değişkenlik sadece bıcaklarda mı oluyor ? yani bıçak alana kadar bet yapıp sonra bıcak al sat yaparak mı para kazanılır ?

herşey de oluyor. bir de adamlarla iyi geçineceksin. bugun eskiden trade yaptığım bir elemana taktik veriyordum. geldi bana m4a1 master piece linki attı. bildiğin ucuza koymus adamlar. çektim ben de 6-7 $ net kar bıraktı misal.

awp corticera mw ile bile başlanabilir, sadece sabırlı olup total parayı cogaltmaya bakacaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

o komisyon olayından korkup sdaece pure trade işne yöneliyorsunuz bu da size hem yorucu gleiyor hem de para kazandırmıyor. dün 440 $ mı ne vardı, pazardan 6 bıcak aldım sanırım para yettiği kadar. bi 300 daha harcardım. aynı bıcakları trade ede ede para kazanıcaksınız. olay hem trade yapmak hem de pazardan toplamak. yani pazarda da satacaksınız. çok temiz 2 adet m9 knight 2 tane de karambit scorched ve forest ddpat kacırdım mesela para yetişmedi dfsdgsd.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

tabi satarken %5 valve komisyonu yüzünden sıkıntı olur low price silahlarda, awp'ye baktım 9 dolar civarında

bak koy redline ini, pazarda 10 dolar ya. 11 e koy, fazla uzaga düşmesin, gelen teklifleri değerlendir. karlı oldukca takas et ve değiş. pazarda da sat tabiki bu arada tradelediklerini.
Sosyal ağlarda paylaş

satmıyorsun abi pazarda full trade işte istediklerini alana kadar?

ha en son baya bişi olur oyuna takaslar oyun satarsın ya da göze alıp satarsın pazarda yani

hmm adam pazardada demiş o zaman fiyat yükselince satıyordur flm.

zaten belli bir süre sonra yeterli paran olunca 3 bıçak çeksen direk kalanlar +25 dolar oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

hatta bi çok kişinin bazı itemlar umrunda değil. geçen bi oyun adama kasa düştü, napcam ben bunu ya falan diye söylenmeye başladı. yolla bana istemiosan dedim. adam o kasayı ve beraberinde elinde olan 3 kasayı daha yolladı karşılıksız. gerçi bu olay high-level'da pek olmaz muhtemelen ben gümüşlerle takıldığımdan denk geliyo :D

Abv biz boşuna kasıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...