Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

bu 7 dolardan sonra iyice boka sardı. 3 oyun gireyim dedim:

ilkinde bizde hileci vardı aimi falan duvar arkasına kayıyor, yendik.

ikincide karşıda hileci vardı. oyunun ortasında düştü, düşünce boostladığı arkadaşı da quit attı 3 kişi kaldılar yendik.

3. oyunda karşıda hileci vardı. her zamanki gibi friend listesindeki 4 kişiyi boostlamaya çalışıyor. yenecek gibiydik ama kritik noktalarda aç kapa yapa yapa berabere bitmesini sağladı adam.

max ping for mm ayarı hala çalışmıyor. kafasına göre 100 pingli eu-west serverlarına falan veriyor. bunu test etmek de çok kolay nette problem varken dm oyunu bul diyorum max ping ayarına göre dm serveri yok diyor. competitve giriyorum direk alıyor oyuna 500 pingle.
Sosyal ağlarda paylaş

50 60 iyi de 90 100 olduğu zaman kötü oluyor ya. adamın önce mermisi geliyor sonra adamı görüyorsun sdfds. farklı oyun tarzı benimsemek gerekiyor, köşelerde falan bekleyince fail oluyor yüksek pingde.

competitive için kesinlikle bozuk. bi ara yurtdışında ping problemi yaşıyordum ordan anladım. max ping 60 ayarlıydı, dm vb. modlara ping ayarınıza göre server yok diye uyarıyordu. competitivede hiç bir uyarı vermiyordu, direk 150 pingle sokuyordu oyunlara sdfds. galiba eşleştirme sistemine ping kontrolü eklemeye üşendiler.
Sosyal ağlarda paylaş

"The CZ75-Auto has been moved from the P250 slot to the Tec9/Five-seveN slot and its price has been raised to $500.

Flashbang blast and HE grenade explosion damage now travels through water volumes (thanks starix)

Buy time in official competitive config has been reduced to 20 seconds.

Teamkill money penalty in official competitive config has been changed to -$300."
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...