Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haikyuu!!

Darklight1903

Öne çıkan mesajlar

Gerçi haklısın, şimdi bi baktım da Mangada da Shiratorizawa maçını 150 den 190 a kadar geçirmişler. O zaman bi animeden de 1 cour yemeleri normal, 40 chapter 10 bölüm oluyor, dozajı yerinde. Haklarını yemişim.

Mangada 234 çıkmış en son, 44 bölüm. 1 cour çıkar ama bağlayabilecekleri bir yerde mi, değil mi bilmiyorum spoiler yememek için bakmadım
(Yalnız tam da bıraktıkları yerde 191. chapterın adı Cats vs. Owls, HYPEHYPEHYPE. Tokyo takımlarının turnuvası da vardı, belki ona geçmişlerdir orada. Gerçi protagonistlerden kopup diğer takımların maçlarına çok fazla bölüm ayırmalarına da pek ihtimal yok)
Bu sezon tek maç diye 10 bölümlük sezon çıkarıp öyle bağladılar da konu önceki sezonlar gibi devam edecekse yapamazlar onu. E daha yeni turnuva bitirdiklerine göre uzunca bir süre training arcla devam etmesi gerekir, direkt olarak yeni turnuvaya atamazlar sonuçta.

1. sezon ve 2. sezon 25 bölümlüktü. 10 bölümlük sezon çıkarmaları için bir sebep yoksa yine 25 bölüm olur çok büyük ihtimalle. Yine 3-4 chapter=1 episode formülüyle gideceklerse 75-100 arası chapter birikmesi gerekir. Min 75 alsak bile 30 chapter daha çıkması gerekir ki en az 6 ay. 100 desek 55 chapter eder, en az 1 sene.
Yani animenin yakın bir zamanda gelmeyeceği kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...