Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sürekli tavana bakan kedi

Suark

Öne çıkan mesajlar

ya benim kedi de haftada 3-4 kere kuş getiriyo, bugün getirdiğini de yolmuş kanatlarını kırmış canlı bırakmış yüzüme miyavlıyo kuşu gösterip. nası çözücez bunu? dışarı çıkmadan durmuyor çok fena, çıkarmama ihtimalim yok :/

şimdi de martılara taktı martı kovalıyo
Sosyal ağlarda paylaş

@wanted: kedilerin sahiplerine avlarını hediye etmek gibi bi huyları var. evet iğrenç, ama o sana kendi kedilik dünyasında çok büyük güzellik yapıyo aslen. velhasıl karışık bi durum, pek çözümü de yok bildiğim.
ilgilenmemeyi dene. hediyeye sevinmediğini görünce belki vazgeçer nebleyim :/
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

ya benim kedi de haftada 3-4 kere kuş getiriyo, bugün getirdiğini de yolmuş kanatlarını kırmış canlı bırakmış yüzüme miyavlıyo kuşu gösterip. nası çözücez bunu? dışarı çıkmadan durmuyor çok fena, çıkarmama ihtimalim yok :/

şimdi de martılara taktı martı kovalıyo

Dişlerinle parçala ve ye. Sonra git kediye sürün. Teşekkürlerini sun. Birbirinizi yalayarak temizleyin sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

@wanted: kedilerin sahiplerine avlarını hediye etmek gibi bi huyları var. evet iğrenç, ama o sana kendi kedilik dünyasında çok büyük güzellik yapıyo aslen. velhasıl karışık bi durum, pek çözümü de yok bildiğim.
ilgilenmemeyi dene. hediyeye sevinmediğini görünce belki vazgeçer nebleyim :/

eve aldıgımız 3 yavru vardı. sonra bi ara anneleri geldi bunların camdan selam diye, oda takıldı baya bi süre zırt pırt çöpten bişiler getirip bırakıyodu yanımıza tavuk kemigi vs bi kerede keşek kadar güvercin gibi bişey getirdiydi manyak
Sosyal ağlarda paylaş

:(

dinle ilgili yazı içerir. konu sapmasın

la patiler trolluyonuz ama bazen tereddüte düşmüyorum değilim.
tamamı hurafe abi onların batıl inanç. dinle alakası yok. kedi, köpek uğursuzluğu ya da uğurluluğu vs.

tabi ben bunlara inanıyorum diyen varsa bilemem saygım vardır. dediğim şu islamda yeri yok köpek olan yere melek gelmez ve türevleri hurafelerin.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Emaleth said:

ben melek olsam sadece kedi olan evlere girerim :/

Ema Abla uzun bir aradan sonra post'una denk gelmek süper :)

Öncelikle melek mevzusunun kedi için değil köpek için söylendiğini biliyorum, göz perdeleri olmadığı için bizim göremediğimiz şeyleri göremedikleri iddia edilir. Bu tamamen başka bir konu ancak kediler bizim uzaktan duyamadığımız 64 kHz'e kadar olan sesleri rahatlıkla işitiyorlar. Bizden 4 kata kadar kokuları daha iyi duyabiliyor hatta iyi görebiliyor. Gayet meraklı dostlarımız baktığı yerde bizim büyük bir olasılıkla duyamadığımız ve göremediğimiz değişikliklere pür dikkat kesiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

Emaleth said:

ben melek olsam sadece kedi olan evlere girerim :/

Ema Abla uzun bir aradan sonra post'una denk gelmek süper :)

Öncelikle melek mevzusunun kedi için değil köpek için söylendiğini biliyorum, göz perdeleri olmadığı için bizim göremediğimiz şeyleri göremedikleri iddia edilir. Bu tamamen başka bir konu ancak kediler bizim uzaktan duyamadığımız 64 kHz'e kadar olan sesleri rahatlıkla işitiyorlar. Bizden 4 kata kadar kokuları daha iyi duyabiliyor hatta iyi görebiliyor. Gayet meraklı dostlarımız baktığı yerde bizim büyük bir olasılıkla duyamadığımız ve göremediğimiz değişikliklere pür dikkat kesiliyor.

tl;dr cin
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma şunu getirdi.

http://www.reshareworthy.com/recognizing-head-pressing-could-save-your-pets-lives/

buna benzer norolojik bi sıkıntı belirtisi olabilir. veterinere göster bence..

gerçi sendeki sorun sık rastlanınan bir olaymış. biraz bakındım kimse tatava yapmamış vet. diye. bi şey yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

o kuşların göğüslerinde az da olsa biraz et oluyor. eğer olur da kurtarılamaz ölürse onu ister sen ye, ister kedine yedir.

kurtarılcak bi durumu yoktu ya ufacık serçe heryeri paramparça, balkona koydum, kedinin biri alsın yesin diye. gitmiş benim kedi geri getirmiş hala can çekişirken. dayanamadım öldürüp attım ben de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...