Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buse Turan - Fakirler Ölsün Porşeden Selamlar

reyou

Öne çıkan mesajlar

Patice said:

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/204244/melda-saf-anlatiyor-basin-aciklamasi?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=player_info

be beyin yerine kafasında bi kilo bok taşıyan aptal karı, insanlar senin kişiliğini, normal yaşantında nasıl biri olduğunu bilmek zorunda mı? bi bok yemişsin öyle bir video çekip internete yüklemişsin, ulan üzerine encore yapıp ikincisini niye ilkine atıfta bulunarak yüklüyorsun? düşünmemiş olabilir kamuya yayılacağını, yayıldıktan sonra bile çıkıp size mi kaldı insanları yargılamak, ruhunuza estetik yaptırmak lazım vs. tadında mı açıklama yapılır? ben normalde böyle biri değilim arkadaşlarımla aramızda zengin şımarık züppes rp si yapıyoruduk ki normalde de zenginiz ama böyle değiliz alınan varsa kusuruma bakmasın de geç.

of ilkinde pff salak deyip geçtiydim şimdi iyice sinirlendim
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ne diyim ben doğru gördüysem eğer objektif olarak bakın bi abi korkunç değil mi. sırf bi kaç arkınla geyik olsun diye bişey paylaşıosun hakkaten kötü bi amacın yok

Sen bunları derken kendisi çıktı "siz beni nasıl yargılarsınız pis fakirler, keşke paramla hepinize beyin ve kişilik estetiği yaptırabilsem" diye yeni video yayınladı. Onu da beyni yetmediği ve samimi olmadığı için bir yerden okuyarak yaptı.

Geyik video çekersen, çıkarsın "arkadaş ben bu tavırdaki arkadaşlarla dalga geçtim saçma sapan çığ gibi büyüdü, beni tanımayıp yanlış anlayanlardan özür dilerim" dersin kapatırsın. Bu ikinci videodaki gibi devam ettiriyorsan iki ihtimal kalıyor; ya ilk video gayet ciddiydi, ya da fenomen olmak işine geldi "reklamın iyisi kötüsü olmaz" diyip ırıspılığı benimsedi.

İki türlü de zihinsel olarak oldukça az gelişmiş olduğu açık. Kıro dediğin adamlar bile iyi kötü kendi parasını kazanmış da öyle götü kalkmış oluyor, bu kızımız ise hayatındaki sıfır başarı ile babasının parasının havasını atıp kendini rezil ediyor. Tek üzüldüğüm nokta, toplumun tam da istediğini yaparak bu salağı meşhur etmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi. sonunu getiremedim videonun. çok rahatsız ediciydi.
yani bu kadar kötü bir duruma düşmüşsün, bütün ülke hakkında kötü konuşuyor hala nasıl bu şekilde konuşabilir bir insan?

ben bu böyle bir duruma düşsem mesela, öyle sempatik, öyle alttan alır bir video çekerim ki, insanlar benden özür bile dilerlerdi. hani dicem umursamıyor, böyle bir basın açıklaması yapmaz zaten.

müstahakmış diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...