Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

One Finger Death Punch

sabonis

Öne çıkan mesajlar

steam indirimleri başlığında tavsiye etmiştim ama kendi konusunu da hakediyor bence. muhteşem bir şey.

özet olarak. yerinden hareket edemeyen bir çöp adamsınız, hit zone'larınız var. düşmanlar sizin zone'a girince, sağınızdaysa sağ klik, solunuzdaysa sol klik ile vuruyorsunuz. kombo falan filan yaparak hit zone'unuzu genişletip işin iyice bokunu falan çıkarabiliyorsunuz. ama haliyle gelen düşmanlar da gitgide zorlaşıyor.

bir sürü level ve skill falan var, üstüne survival modu var. temiz 10 saat falan playtime sunar heralde oyun ve acayip zevkli.

her bölümü geçtiğinizda tatmin oluyorsunuz resmen. resmen pump-up oluyor insan bazı finish-off hareketleriyle :D

ben 1.5 dolara mı ne aldım, şu anda 5 dolar ama 5 dolara kesinlikle değer. video azıcık ilginizi çekiyorsa, direk alın, pişman olmazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Steamtradesden redditden bir keye direk alın, ciddi ciddi fazla para vermemiş oluyorsunuz.

1,5 değil 2,5 dolar görmüş şimdiye kadar en fazla, diyorum zaten geçen hafta sale zamanı hiç flash mılaş olmadı.

http://steamsales.rhekua.com/search.php?term=one+finger
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...