Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Jaeger, senin de calfler unresponsive idi galiba. Aynı sorundan ben de mustaribim, beş metre olduğu için bacaklar bir de yoga kası oldu en fazla.

Bugün şöyle bi article gördüm tnation'da, deneyeceğim. Paylaşayım dedim:

https://www.t-nation.com/training/fix-your-puny-calves-traps-abs-and-pecs
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Jaeger, senin de calfler unresponsive idi galiba. Aynı sorundan ben de mustaribim, beş metre olduğu için bacaklar bir de yoga kası oldu en fazla.

Bugün şöyle bi article gördüm tnation'da, deneyeceğim. Paylaşayım dedim:

https://www.t-nation.com/training/fix-your-puny-calves-traps-abs-and-pecs

ben de okudum aynısı bugün yaptım hatta 3. tekrarda falan deli gibi yanmaya başladı böyle gidicem hep baya şişti calfler 2 sette, bi kaç yarışmacı abi de negatif set önermişti yapmadığım bi bu ikisi kaldıydı zaten, artık her tekrarda 10 sn tepede durup yavaşça iniyorum çok tekrar olmuyo ama deli gibi yanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

drop setler benim de göğüste işe yaramıştı. ne yapsam olmuyodu. drop seti bi girdim ilk defa gögüsn büyüdüğünü gördü bu gözler.

aynen bu: "Unless you're genetically gifted in the chest department, the barbell bench press won't give you a lot of chest growth. For most people it'll end up being more of a triceps or deltoid exercise."

benim omuz ve kollar genetically gifted anasını satiyim. gerçi herkes olmayanı istiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de memeler laglı. Gerçi her yer laglı anasını satayım bacaklar harici ya, neyse.
Barbell bench sıfır mass gainer benim için. DB bench press'e geçtiğim anda artış görüyorum. Öte yandan DB ile de intensity yapamıyorsun. Barbell ile 5x5 yapıp sonra DB ile incline ya da flat yapmak, üstüne de burner, 12-15 rep arası aksesuar lift koymak (flye, crossover) şu anki planım. Bir de böyle deneyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle yapıyorum ben sana yardımı olursa bu 1 set bundna 4 tane yapacaksın

atıyorum 20şer kg var iki elde
dumbell press x maksimum
dumbell fly x maksimum

sonra alıyosun 15kgşer:
dumbell press x maximum
dumbell fly x maksimum

sonra alıyosun 10ar
dumbell press x maximum
dumbell fly x maximum

bu bir setti. bundan 4 tane yapıyorsun ve gögüslerin nihayet büyüdügünü görüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

overtraining olmak kolay bir şey değil abi. hatta hiç olmamışsınızdır bugüne kadar yüksek ihtimal.

bunu ortasına koyuyorum. ilk gögüs setlerinde gögüsü hissettirecek şeyler yapıyorum. sonraki gögüs hareketleri bunlar.

bunu antrenmanın sonuna koyarsan verimli yapamazsın ayrıca güç açısından.
Sosyal ağlarda paylaş

Overtraining 1-2 antrenmanda olacak bir şey değil. en azından kendim içib hissettiğim özellikle 5x5 vari hareketler sonrası karamsarlık, isteksizlik, iştahsızlık ve vücudun zırt pırt hasta olması gibi şeyler yaşadım.
Squat-Deadlift gibi merkezi sinir sistemine vuran hareketler neden oluyor. Yoksa 8 saat barbell curl yapsan da birşey olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=WKgXoSck8eM

'' UPDATE: A source has claimed this all stems deeper than we thought… Please take this as face value.

This is what I heard, not sure if it was true but would explain everything and would go back to PJ say there is stuff “behind the scenes” “Kai had big plans to launch Dynamik in conjunction with the Olympia. His agent demanded a free title sponsorship, a 20×20 booth space and no union load-in fees. Olympia reps countered by demanding that he fork over sponsorship money like everyone else. They had a Mexican standoff. No one budged. Can’t think of a worse way to launch a supplement line than being left outside the arena at the biggest bodybuilding show of the year especially after dieting and gearing up for months. AMI now set to completely pull the plug on him and pressuring the other mags to do the same to sabotage his line and push him over the edge
''

:(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...