Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

tr ye kesin dönüş yaptım birkaç gün önce.

adam gibi gym yok yakın civarda.

ekipman alabilecegim yerleri arastırayım dedim internetten.

werk-san diye bir firma buldum da adam bench li ayarlanabilir rack a 9k dolar fiyat çekti...

evet, DÖLAAAAĞ

sanayi yolları gözükecek galiba gerçekten...

Gümrük prosu olan biri bana;

http://cdn.rogueeurope.eu/media/catalog/product/cache/5/header_sm_image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/m/sml-1-specs_3.jpg

http://www.rogueeurope.eu/sml-1-rogue-70-monster-lite-squat-stand-1-eu

fiyatı €385.64
şu tarzda bir şey nasıl geçer, prosedürü nedir, ne kadar vergi öderim?

bunlar hakkında bilgi verse ya...
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

tiLi said:

tili , jaq birileri yardım etsin.İki haftadır boşuna koşuyorum ya 400 gram yağ almışım.Kullandığım protein tozundan mı acaba , besin tablosu

kardiyo sonrası önerir misiniz bunu

protein tozuyla alakası yok beslenmenin geneline bakmak lazım. zaten o aletler öyle hassas değil saçma sapan sonuçlar veriyolar. 400gr için telaşa gerek yok ama beslenme ve antrenmanı bi yaz tabi
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

downwhereiam said:

tiLi said:

tili , jaq birileri yardım etsin.İki haftadır boşuna koşuyorum ya 400 gram yağ almışım.Kullandığım protein tozundan mı acaba , besin tablosu

kardiyo sonrası önerir misiniz bunu

protein tozuyla alakası yok beslenmenin geneline bakmak lazım. zaten o aletler öyle hassas değil saçma sapan sonuçlar veriyolar. 400gr için telaşa gerek yok ama beslenme ve antrenmanı bi yaz tabi

abi ben büyük ihtimal karbonhidrat olayını ayarlayamadım hangisi kompleks hangisi basit iyice çorba yaptım , akşamları spordan sonra tavuk göğsü , barbunya,fasulye falan yanında bir dilim tam buğday ekmeği bide salata abandım
beslenme düzenim :
sabah
nestle nestfit ve yulaf ezmesi karışımı bir kase + 3-5 yumurta beyazı+100 gram light beyaz peynir + bir dilim tam buğday ekmeği
ikinci öğün
tavuk göğsü+ bir tabak barbunya,fasulye,ıspanak türevlerinden+ bir dilim ekmek (tam buğday)
üçüncü öğün (bu akşam yemeğim oluyor)
bir dilim tam buğday ekmeği + tavuk + yine fasulye,ıspanak cart curt
Dördüncü öğün (bu öğünde akşam 9-10'a tekabül ediyor)
Bir avuç kuruyemiş+tavuk
gece 1-2 gibi yatmadan önce de süt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...