Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BABA oldum

Absolut

Öne çıkan mesajlar

• 4 yıl sonra ...
Hehehe efendim o gün doğan Duru hanım ve bir sene sonra ona katılan kardeşi TVlerda dans ediyorlar bir haber vereyim size dedim.
Turuncu kıyafetli (15 numara) Duru ve yarışmanın gözdesi dedikleri mor kıyafetli (24 numara) Ada hanımlar.
Ada 1. ve Duru 3. oldu :P 2 hafta sonra yurtdışına yarışmaya gidiyoruz bol şans dileyin.
http://www.youtube.com/watch?v=PdL-d3w0p1Q
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel ve zarif görünüyorlar. umarım hep mutlu olurlar, yüzleri hep güler. dereceleri için tebrik ediyorum, ikisinin de dansa yetenekli olması ne hoş. bir de çok benziyorlar sanki birbirlerine =)

Absolut said:

Turuncu kıyafetli (15 numara) Duru ve yarışmanın gözdesi dedikleri mor kıyafetli (24 numara) Ada hanımlar.

yalnız gerçek renk turuncu olsa da videoda sarı gözüküyor Duru'nun elbisesi. izleyecek olanları uyarayım dedim, yanlış çocuğa odaklanmasınlar =)
Sosyal ağlarda paylaş

Allah analı babalı büyütsün inşallah. Konunun başına kadar döndüm okudum cidden insanların yıllar geçtikçe nerden nereye geldiğini gösteriyor.

Biz de 28 olduk daha pozisyon yok, golü ne zaman atacaksak. İnsanın şu manzarayı görünce evlenip çoluk çocuğa karışası geliyor. 8 yılda oradan buraya.

Allah nazardan saklasın. Darısı başımıza.:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...