Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

cacodemon, 28.05.2024 21:52 tarihinde dedi ki:

Breaking Bad'i üçüncü sezonda bırakmıştım, buhranlı bir dönemimdi sanırım tam hatırlamıyorum. Geçenlerde baştan başladım ve az önce finali izledim.

Tavsiye ederim adsasdas.

Bir de metalika diye bir grup varmış ona bakacam.

ben buhranlı dönemde son 2 bölümü falan izleyemedim kaldı öyle

Sosyal ağlarda paylaş

1959-66450831.jpg

Güzeldi de finalini pek beğenemedim.Tüm oyunculuklar iyi ama başrolün oyunculuğu baya battı bana ya. Ekşide baya abartmışlar en iyi türk dizisi falan diye  o kadar değil tabi ki ama yine de sıkmadan izletti 7.5/10 . Buçuk puanı da dizide ki müziklere verdim 

Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf, 07.06.2024 12:00 tarihinde dedi ki:

1959-66450831.jpg

Güzeldi de finalini pek beğenemedim.Tüm oyunculuklar iyi ama başrolün oyunculuğu baya battı bana ya. Ekşide baya abartmışlar en iyi türk dizisi falan diye  o kadar değil tabi ki ama yine de sıkmadan izletti 7.5/10 . Buçuk puanı da dizide ki müziklere verdim 

Konu ne?

Sosyal ağlarda paylaş

godzilla minus one.

godzilla'yı film sonunda kameraya gülümseyen amerikan kahramanına çevirmişlerdi iyice. çok iyi geldi. ilk defa godzilla'nın tarafında olmadım, geber hibine dedim film boyunca ve öyle de oldu. son saniyede "to be continued" klişesinin kullanılması güzel ve beklenen bir şeydi. 

Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf, 07.06.2024 05:00 tarihinde dedi ki:

1959-66450831.jpg

Bu sifirbirdeki tipler galiba, basroldeki cio, sifirbirde gayet iyi oynamıştı 

Diger tipleri de taniyom yine sifirbirden

Sosyal ağlarda paylaş

sylvanas, 15.06.2024 01:06 tarihinde dedi ki:

godzilla minus one.

godzilla'yı film sonunda kameraya gülümseyen amerikan kahramanına çevirmişlerdi iyice. çok iyi geldi. ilk defa godzilla'nın tarafında olmadım, geber hibine dedim film boyunca ve öyle de oldu. son saniyede "to be continued" klişesinin kullanılması güzel ve beklenen bir şeydi. 

Shin Godzilla'yı da seyret, o da daha minus 1 ayarında godzilla filmi. Hatta bence Minus 1 den biraz daha iyiydi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...