Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

6.5

bu arada savaş bekleyen gitmesin dram filmi. ama ww2 atmosferi sevdiğimden sıkılmadan izledim. yine de bazı yerlere uyuz olduğumdan puanımı kırdım sfds.

shane (tu)

film fazla uzundu. sniper mermileri yiyen bired pitin ölmemesi klişesi baydı biraz beni sonlarda. ayrıca mermi kutularını neden önceden tanka almamışlardı oraya da uyuz oldum.

Sosyal ağlarda paylaş

esas olayı anlatan hatunun asıl hatun olduğuna cidden inandım ben sonra ben de nette biraz araştırırken aslında hatunn charlott diye bir oyuncu olduğunu buldum. olay gerçektir değildir bilmem ama mükemmel bir işleyişi var filmin ve şu yataktaki adamı ziyaret etmeleri esnasında cidden koltuktan sıçradım

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.comingsoon.net/gallery/47101/hr_Hercules_20.jpg

iyiymiş. Herkül'ün adama zincirlerle atladığı sahne de direk Kratos'tu. Böyle Rock'ı beyaza boyayıp, kırmızı deseni atıp çekseler bi God of War gider baya sdf

ama keşke biraz daha fantastik olsaydı film. Rock gibi adamı koyupda aslında normal insan bu demek meh. Bi de twist de çok belliydi hani.

Sosyal ağlarda paylaş

abi dun gece Halloween muhabettine sinemada izledim. 1922 yapimi sessiz film. 4 kisilik bi band filme canli muzikle eslik etti sinema salonunda. gece 11 bucukta basladi 1 i gece bitti. hayatimda boyle bi trip yasamadim. takilip gitsem cigliklar ata ata kacardim herhalde salondan

bulabilirseniz kesin izleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...