Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ben sinemadan tiksiniyorum mesela. evde hayvan gibi ses sistemim var. kocamanda televizyonum var. 1080 ultremegagoldentorrent i çekiyorum 90 gb versiyonu, efendi gibi çayımı sigaramı alıyorum, anlamadığım kaçırdığım yerde geri alabiliyorum, durdurup çişe gidebiliyorum. çiçek.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinema bu ülkede telefonunu kapatmayı bilmeyen, film oynarken mesaj atmaya çalışan ve sürekli cips yiyen ayılara tahammül merkezi haline geldi. Konsantrasyon falan kalmıyor. Bir de birbirlerine filmi anlatıyorlar, bak ne oldu bak ne komik.. Her film ayrı sıkıntı olduğundan ben de 3 senedir sinemaya gitmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

film izlemek için avm'lere ve cinemaximum'lara akın edenler ne olur ağlamasınlar. gelen profil belli oralara.

ben filmi gerçekten izlemeye gideceğim zaman karaca sinemasına gidiyorum kaç senedir. oraya gelen profil de, oynayan filmler de daha iyi oluyo genelde. henüz öyle ayılarla karşılaşmadım. küçük zaten salonlar. mahalle sineması gibi çok güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

film izlemek için avm'lere ve cinemaximum'lara akın edenler ne olur ağlamasınlar. gelen profil belli oralara.

ben filmi gerçekten izlemeye gideceğim zaman karaca sinemasına gidiyorum kaç senedir. oraya gelen profil de, oynayan filmler de daha iyi oluyo genelde. henüz öyle ayılarla karşılaşmadım. küçük zaten salonlar. mahalle sineması gibi çok güzel.

nereye gidecekler istanbul da? karaca imax snopi 3+1 yok burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim çok kavga etmişliğim var sinemada.

Batman v Superman
Arkamda oturan adam sürekli olarak sevgilisi ile sohbet etmektedir.
Ben: (arkaya dönerim) Abicim, biraz sessiz olur musun?
Adam: Sanane lan!
B: S.ktir git evinde izle o zaman.
Adam söylediğime sinirlenir ve koltuğuma tekme atar. Bunun üzerine ben ayağa kalkarım. Benimle birlikte yanımda oturan abim de kalkar. Solumdan En küçük kardeşim de ayaklanır. Onun yanında oturan ortanca kardeşde ayaklanır. Olayı gören baba ayaklanır. Adam yanındaki sevgilisinden gazı alır. Ağız dalaşı başlar. Annem beni oturtmaya çalışır. Kız adamı susturmaya çalışır. Ortam sakinleşir.
Ara olur. Adam ve sevgilisi salonu terk ederler. Terk etme işlemini yaparlarken laf atmaya devam eder.

Kingsman: Golden Circle
En arka koltukta, abimle beraber filmi izlemekteyiz. Bir iki koltuk ötede bir adam ve sevgilisi vıdı vıdı konuşmaktadırlar. Adam telefonunu çıkarır ve sevgilisine bir şeyler gösterir. Karanlık ortamın tek ışık kaynağı olur adamın cep telefonu. Dayanamam ve bende telefonumu çıkartırım. Feneri açar ve adamın suratına tutarım. Bir iki saniye adam ne olduğunu anlayamaz. Işığa bakan tavşan gibi kalır. Işıktan gözünü ayırır ve bana bakar.
Ben: Güzel oluyor mu ışıkla film izlemek?
Adam:...
Adam telefonunu kapatır ve önüne döner. Ben de telefonumu kapatıp önüme dönerim. Ara olur. Adam ve yanında ki kadın salonu terk ederler.
Önümüzde oturan bir grup genç: Abi eline sağlık.

Warcraft
Film başlamak üzeredir. Herkes yerini alır. Işıklar kapanır. Logo falan girer. Filmin ilk sahnesi başlar. Yanımda oturan yarı beyinli telefonunu çıkarır ve 5 6 saniye çekim yapar. Arkadaşına atar Whatsappdan. Sonra bir daha. Sonra bir daha derken telefonunu elinden alır ve fırlatırım. Adam sinirle suratıma bakar. Yanımda oturan abim ve kardeşlerim adama dönerler. Adam kalkar telefonunu alır ve salondan çıkar.

Genelde her Marvel filmi
Film biter. Cast akmaya başlar. Olayı bilmeyenler ayaklanır ve gitmeye başlarlar. Tam bu sırada sahne çıkar. Ayaklanıp gitmeye başlayan adamlardan biri bir anda donar ve ekrana bakmaya başlar. Korsan film izliyormuşçasına, erkanın önünde duran adama gıcık olurum.
Ben: OTUUUR!
Sesim salonda yankılanır. O adam dahil ayakta olan herkes korkudan oturur. Arkalarına bile bakmazlar.

Star Wars Rogue One
Uzaklardan biri telefonunu çıkarmış bakmaktadır. Gözüm ister istemez ışık kaynağına kaydığı için film zevkim piç olmaktadır. Elimdeki mısırdan tane tane adama atarım. Mısır tacizinden sonra adam arkasına bakar. Önüne döner ve telefonunu kapatır.

Bunlar hatırladıklarım. Sinemanın bir elitliği falan yoktur ama adabı vardır. Bu şekilde film izleyecekseniz gidin evinizde izleyin efendim. Paranla aldığın hizmetle, paramla aldığım hizmete tecavüz edemezsin. KIZDIRMAYIN LAN BENİ!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...