Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

insanların ısrarla koka kola içmesi, burger king'e gitmesi falan filan

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

Daemir said:

İnsanlar anlamadığım şekilde her şeye sağlıksız demeye başladı. yok öyle bir şey.

Sadece lezzetli yiyeceklerden istediğimiz zaman istediğimiz kadar yiyebiliyoruz. Kapımıza kadar geliyor. Bulunabilirliği arttı, fiyatları karşılayabiliyoruz.

Sonuç olarak şişmanlık arttı. Bunda yemeklerin sağlıksız olması değil, insanların çok yemesi sebep.

Yasaklanması gereken insanların açgözlülüğü sdfs

Denildiği gibi kesinlikle sağlıksız oldukları kanıtlansaydı zaten yasaklanırdı bu yiyecek içecekler. Hiçbir ülkenin sağlık bakanlığı veya eşdeğer kurumu sağlığa zararlı bir şeyi onaylamaz. Hiçbir demiyim de, gelişmiş ülke diyim. Özellikle Avrupa bu konuda iyi. Avrupa yasaklamışsa yemeyi bırakabilirsiniz.

FDA'in kalkıp ŞUNU ŞUNU YEMEYİN demesi gibi bi dünya yok şu an. gıda endüstrisini feci şekilde etkileyeceği için böyle resmi uyarılardan kaçınıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Daemir said:

Türkiye de ucuz hayvan yemi yok, gdo lu mısır yok, etler harbi et. Dolayısıyla pahalı. Fiyatlar da amerikaya göre uçuk zaten.

http://inciswf.com/hassiktir.swf

artik turkiyeye gelince et yemiyorum resmen. saman gibi tatsiz tutsuz seyleri et diye yiyosunuz(yiyomusuz)

gerci bu son bikac senede heryerde acilan butik hamburgerci, yok gurme kasap gurme burger tarzi yerleri denemedim. belki onlarinki guzeldir
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

Civcivhead said:

SUCUKLU YUMURTA NASI ARKADAŞLAR? ONU YİYEBİLİYOZ MU? HADİ ACELE KIRDIM KIRICAM YUMURTAYI.

nick post uyumu
kardesini mi yiyecen lan

Dun hatun tavuk ben de omlet soyleyince "ooo anali kizli" yorumumla cok kinanmistim. Bu da onun gibi bisey olmus. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Zyrobod said:

insanların bu kadar iradesiz davranmalarına şaşırıyorum . zararları bilimsel olarak kanıtlanmış kolanın, fast food'un, meyve suyunun. artık insanlar yediklerinden ve içtiklerinden kanser oluyorlar. sigara ve alkol ikinci planda kaldı hastalık konusunda. amerika'da milyonlarca insanda candida paraziti var ve yine milyonlarcası karaciğer hastası. şekerli tüketim yapmaktan karaciğerleri yağlanmış bir millet. sonucu kansere ve birçok ölümcül hastalığa yol açıyor. hala göz göre göre yeniliyor şu pis kokulu hamburgerler beş dakikalık bir zevk uğruna. hoş zevk sefa da kalmadı artık.

amerika'da artık ne olacak biliyor musunuz? bu kadar aşırı suni yiyecek ve içecek tüketiminden dolayı insanları obez olan hasta olan amerika'da mecburi önlemler alınmaya başlandı ve artık sigara ve alkolde ki zararlı etiketleri meyve suyu ve gazozlu içeceklere yapıştırılacak. hadi içmeye devam edin. bedeninizi yüksek fruktozlu mısır şurubuyla mahvedin.

sana ne lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla mevcut insan populasyonunu sağlıklı bir şekilde doyurmaya yetecek organik çiftçi yok. Sağlıklı besin istiyorsanız kendiniz yetiştireceksiniz ki onda bile aldığınız tohum gdo lu. Çarşı pazardan sağlıklı diye aldığınız sebze meyvede zibil gibi zirai ilaç var. Ispanaktan ecoli kapıyor insanlar artık.

Yapacak birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...