Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brezilya 2014 Dünya Kupası [II]

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Penaltı çok kolpa, Yunanistan'ı desteklesem de ayıp olmuş.

Yunanistan gayet iyi oynuyor bu arada yapmayın etmeyin. Sevmezsiniz ayrı konuda ilk iki maçta da çok iyilerdi. Kolombiya maçı bayağı bayağı şanssızdılar.

Japonya'ya 65 dakika 10 kişi direnmek, ona rağmen öne geçme konusunda şanssız olmak vs.

Eldeki kadro bu oyun tarzına müsait ve bu konuda da dünyanın en iyisi adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ikinci yarı uyuya kalmıştım, kalktığım gibi de Kolombiya maçını izlediğim içinde kaçırdım da

Suarez yine adam ısırmış lan ASDASDASDAS

Vay arkadaş ya, herif açık ara şuan dünyanın en iyi futbolcusu ama şu huylarını bir bırakamadı. Demek ki cidden bazen gözü falan kararıyor insanın, gerizekalı bir hareket yapıyor. Hani çoğunun bilinç altında şiddet yatar, gider yumruklar vs. de bu herife çocukken falan bir şey mi yaptılar ısıra ısıra nedir lan

3. oldu yanılmıyorsam bu ısırma mevzusu onun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani yiğidi öldür hakkını yeme sözü tam bu zamanlar için. Sevmezsin, sorunludur, antipatiktir vs. ama açık ara bu sezonun en iyi bireysel performansını gösterdi.

Üstteki Ronaldo'nun efsane sezonu da apayrı bir şey, yani geçmiş sezonlara bakarsak bu ikisinden de daha efektif oynayan efsanevi isimler var.

Ayrıca onunla kıyaslarsakta şimdi baktım tekrar, Ronaldo EPL + ŞL de 42 gol 9 asist yapmış. Suarez sadece EPL de 33 maçta 31 gol 21 asist yapmış.

Takımının ilk 5 maçını kaçırmış bir adam, 33 maçta 52 gollük katkı veriyor.

Var mı daha iyi bireysel performans? Var mı ondan daha formda olanı?

Adamın Uruguay kadrosuna katılması bile 2 maçta nasıl fark yarattı...

Şu adamın bu sene yaptıklarını Ronaldo veya Messi yapsa orgazmdan kendi attırdığınızı yersiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...