Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Invoker
Invoker Int gain from 2.5 to 3.2
Invoke no longer triggers cooldown if it only swaps the ability slots
Sun Strike cooldown from 30 to 25
Max level Deafening Blast (Quas, Wex, and Exort all at max level) is now a non-targetable circular wave released in every direction around Invoker

2 aydir oynamiyodum zaten.Dahada oynamam.Su updateleri dota 2 normalized wtf edition diye cikarsalardi keske.2 sunucu, isteyen bunu oynasin isteyen classic takilsin.

Sittirilyon senedir konsept olarak degismemis butun icerigi tek bi updatete boyle degistirmek hic hos bir hareket degil bence.Yazik oldu guzelim oyuna.
Ultima online i fps yapmak gibi bisi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Invoker Int gain from 2.5 to 3.2
Invoke no longer triggers cooldown if it only swaps the ability slots
Sun Strike cooldown from 30 to 25
Max level Deafening Blast (Quas, Wex, and Exort all at max level) is now a non-targetable circular wave released in every direction around Invoker

int gain end gamede 227 mana 17 dmg veriyo

abilityleri swapladıgında cd gelmesi zaten saçmaydı
ben ocd'liyim alıştıgım yerde olucak tuş. sürekli cd'a giriyodu yaparken swapı

ss cd MEH sadece

max lvl def blast fena değil
ama bi ton heroya bi ton şey geldi o kadar da sıkıntı olmaz bence
Sosyal ağlarda paylaş

huskar seçmemiştim bayadır. gititm dayanamadım compendium aldım huskara helm düştü immortal. onun hatrına huskar seçiyim dedim 29 kill yaptım ezdik karşı takımı yendik. olm ya karşı takım kötüydü heralde bi huskar daha yapıyım dedim bu sefer de 19 mu 23 mü ne kill yaptım gene yendik skldsflsdk 3. yü yapmıyım zirvede bırakıyım dedim yattım sldksdf bugun yine deniycem
Sosyal ağlarda paylaş

Çok leş oynayan arkadaşlarım var...

LC'ye dagger almanın saçmalık olduğunu öne sürüp armlet + dominatorle dakka 50'de dolaşıyor. Daggerı olmadığı için initiate edemediğimizi açıkladığımda "Adamlarda dagger var zaten onlar atlıyolar işte. Benim atlamama gerek yok" şeklinde cevap veriyor. (Rakipten atlayanlar tide ve meepo) Benim kuşların stunı olmasa üstümüzden geçecekler..

Ben visaj ile bütün oyun terör estirmişim. Position 5 oynadığım oyunda takımda en iyi KDA bende. Ötekisi "Visaj dandik hero diye kaybettik" diyebiliyor...

Pff...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...