Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Çok leş oynayan arkadaşlarım var...

LC'ye dagger almanın saçmalık olduğunu öne sürüp armlet + dominatorle dakka 50'de dolaşıyor. Daggerı olmadığı için initiate edemediğimizi açıkladığımda "Adamlarda dagger var zaten onlar atlıyolar işte. Benim atlamama gerek yok" şeklinde cevap veriyor. (Rakipten atlayanlar tide ve meepo) Benim kuşların stunı olmasa üstümüzden geçecekler..

Ben visaj ile bütün oyun terör estirmişim. Position 5 oynadığım oyunda takımda en iyi KDA bende. Ötekisi "Visaj dandik hero diye kaybettik" diyebiliyor...

Pff...

Bende de benzer bir durum oldu. Ranked oynuyoruz. Gecende hero selection da tartisiyoruz, support lazim takima, benim party teki arkadas support oynarim diye atladi. Genelde windranger oynar zaten. Bizde hero lari ona gore sectik. Karsi takimi gorunce, ben bunlari feed lerim diye sniper secti ama support oynayacagim dedi. Bunu diyenin accountunda 500 wins var. Haliyle sictik. Diger elemanlar kafa goz daldi buna, sniper dan support mu olur diye.
2. oyun. Dedi ben Europe West te oynamam, insanlar cok kotu davraniyor(sen sacmalarsan...) South afrika, Avustralya serverlarina yada US e gidelim. Oha dedim 400ms var, nasil oynariz. Neyse gittik. Orada da sicti.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlarıma ben de sinir oluyorum lan

ben arkadaşlarla oynarken direk mental boost oluyor daha dikkatli daha iyi oynuyorum falan, adamlar tam tersi saçmasalak şeyler yapıp duruyorlar nasolsa kızmaz diye

bazen mal gibi işler yapıp sonra xD çeken adamı RL tanımıyorsam direk siliyorum falan
Sosyal ağlarda paylaş

secret vs eg demişken:
https://twitter.com/EvilGeniuses/status/599579851394265088
sdfgf

ilgili pasterino

HEY RTZ, I’M TRYING TO LEARN TO PLAY RIKI. I JUST HAVE A QUESTION ABOUT THE SKILL BUILD: SHOULD I MAX BACKSTAB LIKE YOU BACKSTABBED EG, SMOKESCREEN SO THEY MISS ME LIKE EG MISS YOU 70% OF THE TIME, OR PERMANET INVISIBILITY SO I COULD DISAPPEAR LIKE YOU DISAPPEARED FROM EG

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...