Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

356.Dönem Askerlik

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Tecilin varsa 15 Ağustos'a kadar askerlik şubesine gidip erken sevk talebinde bulunuyorsun. Sonra Kasım'da aşırı talepten dolayı alamıyoruz vs. gibi bir durum olmazsa gidebiliyorsun. Onun dışında zaten tecilin Kasım'da bitiyorsa sanırım Eylül'de işlemler için askerlik şubesine gideceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi simdi benim hiç bi fikrim yok konuyla alakalı, birisi yardımcı olabilir mi;?

tecilim 15haziranda bitti,
ne zaman giderim ben?
kağıt gelmeden bi ekşına girişmek istemiyorum ayrıca
önemli nokta: işyerinden 3-5 tazminat alıp askere gitmek istiyorum, kaçarsam falan yanar mı tazminat olayları nedir ne değildir?

ağustos ve kasımda gidiliyor heralde, bende yazı askerde harcamak istemiyorum kasım-aralık gibi gitsem süper
nasıl bir ayar çekilebilir?
Sosyal ağlarda paylaş

geçen bir arkadaş şubeye gidip sormuştu. kasım-aralık döneminde askere gitmek için ağustos ayı boyunca başvuru yapmak gerekiyor. süreleri uzatmışlar sanırım. 1-31 ağustos arasında başvurmak lazım. Ama ağustos başlarında başvurursan kasımda gitme ihtimalin artıyor. sonrasında yoğunluk falan ayağına aralığa kalabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yani adamlar seni yollamıyor mu askere anlamadım, sen mi askere gitmek istiyorsun?
bitti tecil mecil, gbt'de çevirseler alıp yollamıolar mı askere

bir de işyerine ne zaman bilgi vermem gerekli falan şu tazminat olayları için?
+
ayrıca
denizci olarak yapmak istiorm nasıl olcek o iş
amator denizcilik ehliyetim var işe yarar mı
Sosyal ağlarda paylaş

başvurmak için ağustosu beklersen aralıkta gidersin.
Bütün mezunlar kasım/aralık celbiyle gideceği için kısa dönem baya çok oluyor sanırım. (600 kişiydik iş yoktu aq). Eylül döneminde 1 taburda 5 kısadönem varken aralıkta 200 kişiyi aşabiliyor :D Belki bana öyle denk gelmiştir bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...