Jump to content
Feamer

Türk kimliği

Öne çıkan mesajlar

§ 09 Kas 2020, 10:04
3 dakika önce, Robert_Poche dedi ki:

ermeni bebeklerinin başlarını taşla mı ezmişler?

binlerce hatta onbinlerce ermeni çocuğu türk komşuları tarafından evlat edinilmiş yollarda ölmesinler diye. kendi evlatları gibi yetiştirilmiş. çoğunun haberi bile olmamış gerçek anne babasından. bir açıdan bakarsan büyük zulüm başka açıdan bakarsan da önlenemeyecek bir felakette milletin komşusuna karşı son iyiliği. ermenileri en çok öldürenlerin de haydut çeteleri olduğu, bunların da hangi milletten olduğunu yazmamıza gerek yok sanırım. yaşanan büyük bir afet büyük bir katliamdır belki. ama devletin niyeti ermenileri yok etmek değildi. tarihsel olarak sahiplendikleri topraklardan çıkarıp imparatorluğun uzak bir bölgesinde yaşamaya zorlamaktı. tıpkı ülkemiz solcularının çok sevdiği stalin'in kafkas ve kırım türklerine yaptığı gibi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2020, 10:10
On 06.11.2020 at 21:25, Robert_Poche dedi ki:

Yo tam olarak demek istediğim şey bu. Aktif savaş anında Ermeniler bu savaşa dahil oluyorlarsa tüm riski de alıyorlar demektir.  Hikaye Türkler geldi durup dururken herkesi öldürdü değil, karşılıklı bir savaş anındaki kayıplardan bahsediyoruz.

ermenilerin savaşa dahil oldu iddiası da çok aşırı, dış destekli çeteler ve doğuda bazılarının silahlanması gibi bir durumlar var ama ermenilerin blok halinde bir şeye dahil oldukları bir olayı ben duymadım. ama olabilirler korkusu var ve eğer olursa oluşacak olumsuz duruma karşı alına bir önlem var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2020, 10:49
1 saat önce, ahmedinejad dedi ki:

yahudiler çeteler kurup zor durumdaki alman devletini arkadan vurmamıştır sanıyorum. hitler en başta bunların mallarına mülküne çökmek sonra da toptan yok etmek için ortada başka somut sebep olmadan psikopatça davrandı. osmanlı kendi topraklarını korumaya çalışıyordu.

farazi konuşuyorum, ermenistan bize saldırsa, bunu fırsat bilen pkk saldırılarını arttırsa türkiye geneline yayılmış 10 milyon kürtü doğuda belirlediğimiz 3-4 şehre sürme, buradan çıkmalarına izin vermeme hakkımız olur mu sence? hiçbiri ölmeyecek, acı da (fiziksel en azından) çekmeyecek. copy/paste ile taşıdık diye düşün.

niye bu kadar kasıyoruz anlamıyorum. ermeni "senin ataların benim atalarımı doğradı" diyorsa "evet yaa ne kadar da yanlış, hepimiz insanız neyi paylaşamadık ki" de geç.   

devlet kabul etmesin, lafını bile etmesin. herkes ne yapıyorsa onu yapsın. hangi devlet kendi yediği haltı kabullenip domalıyor ki? japonlar tecavüz şehri kuran komutanlarını hala yad ediyor, belçikalılar son floyd olaylarından sonra o katliamcı krallarının büstlerini yeni yeni kaldırmaya başlamış. ki bunlar radarın altında kalan ülkeler, asıl doğrayıp geçenler ispanyol, portekiz, ingiliz falan onların dönüp özür dileyeceği bi teba da kalmamış. dünyanın anasını ağlatıp geçen ülkeler bizi kınamış da, soykırımı tanımış da, ya bizden toprak isterlerse. isterse istesin. alabiliyor olsa zaten istemez. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2020, 11:12
1 saat önce, Sparkcaster dedi ki:

Yok ermeniler barisca yasadigi koylerde kendiliginden olmus, orta 2 tarih ezberlerinizle burda ne sacmaliyorsunuz allah kitap askina ya.

Bence sıvamaya geçmişsin, daha uzatma. Her yazdığında bir aşağılama çaban var, terbiyenin de sınırlarında dolanmak yerine "Mod" yazısının hakkını ver adam gibi yaz.

Bu arada bu kadar yanlı yazıyorsan ya garezin var, ya da önceden yazdığım gibi muhalefet yapmak için muhaleflik oynuyorsun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2020, 11:14

Yumusak bile yaziyorum sana karsi merak etme.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2020, 11:15
25 dakika önce, Raze dedi ki:

farazi konuşuyorum, ermenistan bize saldırsa, bunu fırsat bilen pkk saldırılarını arttırsa türkiye geneline yayılmış 10 milyon kürtü doğuda belirlediğimiz 3-4 şehre sürme, buradan çıkmalarına izin vermeme hakkımız olur mu sence? hiçbiri ölmeyecek, acı da (fiziksel en azından) çekmeyecek. copy/paste ile taşıdık diye düşün.

niye bu kadar kasıyoruz anlamıyorum. ermeni "senin ataların benim atalarımı doğradı" diyorsa "evet yaa ne kadar da yanlış, hepimiz insanız neyi paylaşamadık ki" de geç.   

devlet kabul etmesin, lafını bile etmesin. herkes ne yapıyorsa onu yapsın. hangi devlet kendi yediği haltı kabullenip domalıyor ki? japonlar tecavüz şehri kuran komutanlarını hala yad ediyor, belçikalılar son floyd olaylarından sonra o katliamcı krallarının büstlerini yeni yeni kaldırmaya başlamış. ki bunlar radarın altında kalan ülkeler, asıl doğrayıp geçenler ispanyol, portekiz, ingiliz falan onların dönüp özür dileyeceği bi teba da kalmamış. dünyanın anasını ağlatıp geçen ülkeler bizi kınamış da, soykırımı tanımış da, ya bizden toprak isterlerse. isterse istesin. alabiliyor olsa zaten istemez. 

90larda yapilanlardan haberin yok galiba pek

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2020, 11:17
On 04.11.2020 at 22:25, sanssizsansli dedi ki:

en azından türkler soykırım yaptı diye genellenmesin.

Turkler osmanlinin yaptiklarini bu kadar sahiplenmesin o zaman

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2020, 11:37
10 dakika önce, Sparkcaster dedi ki:

90larda yapilanlardan haberin yok galiba pek

ya şimdi online forum, herkes istediği gibi yazar eder tabi de, üslubun ile ilgili sıkıntılarım var, yazdıklarını yazma şeklinle saygıyı hak eden birisi olduğunu düşünmüyorum. 

yani demem o ki, bundan sonra bana birşey sorup da cevap alamazsan "lafı nasıl da oturttum, cevab veremedi" diye düşünme, hak ettiğin saygıyı verip kendimi ortamdan şutlattırmadığımı düşün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2020, 11:47

Dunya tepsi gibi duz gibi beyanlarda bulunup nasil cevaplar bekliyorsunuz arkadaslar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...