Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Cofriyi savunmuyorum ama eğlenceli bir karakterdi yani izlettiriyordu kendine. Cofrey gibiler olmasa diziler, filmler çekilmez.

Cofrey de sorun yoktu adam psikopat,korkak adamın biriyid. Sorun onun kral olmasından kral yapılmasında ben karakterden nefret etmedim sadece utandım çoğu zaman onun adına :).
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Lannsiterlerde o açıdan starklardan bir farkı yok, kendi otoriteleri için ellerinden geleni yapıyorlar, diğer herkes gibi.

abi cersei olmasa esasında bence de aynen böyle. kadın 7 krallığın, kayıp diyarların, ansalonun, ortadoğu ve balkanların en ebleh insanı. bütün her problemler onun başının altından çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Böyle trajik olay var mı başka ? Eğer varsa bana rahatlıkla spoiler verebilirsiniz. Gerçi ben kitaba devam ederim sanırım. Ned ve Red Wedding olayları bile böyle üzmedi.

Bana bütün seri boyunca en üzüntü veren sahne gelecek bölümde göreceğimiz bir olay. Fakat tabii dizide o duyguyu yaşatır mı bilemiyorum.

Aslinda Red Wedding vs. ile kıyaslandığında çok küçük bir olay, ama beni okurken çok etkilemişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Bence dizi iyi gidiyor, starklar en tırt aile çok seviliyor ama ned starkda duvardan kaçanları ilk bölümdü galiba kılıcıyla kafalarını kesmede bir behis görmüyor kendi yasalarına göre. Maksat otoritesini korumak. Gerisi malum bence iyi oldu sıkıcıydı o aile.

kendi yasaları değil ki ya, night's watch yasaları direk
ned stark da night's watch'a duyduğu saygı vs dolayısıyla hemen oracıkta uygulayıverdi yasayı. otorite korumakla bi alakası yoktu bence

ha robb stark'ın otorite problemi vardı mesela onu yerden yere vurabiliriz o konuda

yani bi de tabi itlik ibnelik yapan aileler ilginç kılıyor diziyi, yoksa white walker, mance'in ordusu ve ejderhalardan başka bişey kalmazdı izleyecek
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Night Watchmiş demek pardon, yinede adam korkup kaçmışdı white walkerlardan ve merhamet de diledi ona rağmen kafası gitti adil değildi aslında, kime göre bana göre :).

ya night's watch'ın nasıl bi yapı olduğunu da düşünmek lazım onun için

hani malum tecavüzcülerden hırsızlardan it kopuktan ordu oluşturmaya çalışıyor adamlar, kurallarda esneklik olursa direk boku çıkar

yoksa bence de yazık tabi adama asd
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Law said:

Şimdiki favorim ramsey snow.

kesinlikle ramseyciyim bende sdfs

adam gibi adam.

İlk çıktığında theona ettiği o oyun sonrası, oha ne pis adammış moduna girdim. Her şeyi yapıyor adam kazanmak için ve başarı için, 7 krallık gibi ortamda olmaz ise olmaz vasfılar bunlar :).

Korkakda değil, meydan okuyor, combata giriyor (şu kaçırma sahnesi) ve alabildiğine piskopat ama yinede babaya karşı saygısı var. Bu adamın önü açık gibi yürür burdan :P.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...