Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS 8

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

Daha iyisi olsaydi onu severdik.

Samsungla Nokia mi sevelim ne istiyorsun

nesi var samsungla nokianin?

samsung sevmem ben de, nexus, lg, sony vs. iyi. nokia da iyi.

on yargili olmayin artik. apple'in $200b nakit parasi var amerikaya sokmuyo vergi vercez diye.

millete kendinizi sömürtmeyin a.k

ya da sömürtcekseniz tayyip de sömürünce sıfırladı paraları diye ağlamayın.

you get what you ask for.
Sosyal ağlarda paylaş

soyle bir durum var.
android yavas ve estetik degil (odun iste)
windows phone enviroment ölü

ama uzun surecte android silip supursede apple iphone ve kaliteli mantigi insanlarda olustugu icin gene parasi olan iphone tercih edecek.

Bide hizli meret cidden.
Simdi eger adamlarin swift ile bahsettikleri hiz degisiminin yarisini saglarsa inanilmaz hizli olacak animasyonlar cizimler olsun.
Androidle aralarindaki hiz farki daha da artacak.

Ben hep androidin javayi terkedip garbage collectorlu c++ gecmesi gerektigini dusunurdum. iPhone hizina yaklasmasi icin. Ama apple ios c language seviyesine indirmeye kasiyormus...
vay babam vay o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

ölü mu? ÖLÜ MÜ?

Asil canlanan, kostura kostura iphone ile android'i yakalayan WP.

Hızlı olacak filan sevinmeyin. Apple Maps'i nasil tanitmislardi, sonra o maps'e guvenen agaclara tosladi.

bugun WP'ye developmenta baslamazsaniz ileride "ah ulan kacirdik su app'i yapsaydik keske" dersiniz.

Apple bu Swift'e ios applerini Mac OS'ta calistirmak icin geciyo. Guess what arkadasim, Microsoft bunu coktan yapti. Niye? Adamlar her zaman tek framework tek dil gittiler. (C# ve VB de degil dil, direk MSIL, hepsi ona derleniyo sonucta).

http://windows9info.com/images/windows_9_menu_bar.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

xetraynex said:

ölü mu? ÖLÜ MÜ?

Asil canlanan, kostura kostura iphone ile android'i yakalayan WP.

Hızlı olacak filan sevinmeyin. Apple Maps'i nasil tanitmislardi, sonra o maps'e guvenen agaclara tosladi.

bugun WP'ye developmenta baslamazsaniz ileride "ah ulan kacirdik su app'i yapsaydik keske" dersiniz.

Apple bu Swift'e ios applerini Mac OS'ta calistirmak icin geciyo. Guess what arkadasim, Microsoft bunu coktan yapti. Niye? Adamlar her zaman tek framework tek dil gittiler. (C# ve VB de degil dil, direk MSIL, hepsi ona derleniyo sonucta).

http://windows9info.com/images/windows_9_menu_bar.jpg

Ms in tek yaptigi compile etmek. Son kullaniciya verdigi sey sacma sapan. Adamlarin bir yol haritasi var zaten.de.soluyorda bunu. Elestrininde bir mantigi olmali..sirf apple a cakmak iyi hisstirio diye lafa gerek yok.

Bence sektorde ne ypmak istedigini bilen en kararli sirket...
Sosyal ağlarda paylaş

xetraynex said:

islemcileri intel
ekranlari samsung
klavyeleri çin malı kimbilir ne
isletim sistemi unix
programlama dili c çakmasıydı şimdi sacmaligini gorup Swift cikardilar.
kapasitif ekranlar apple'dan once de vardi. onlar bulmadi.

bitek UI yapiyo bu adamlar goze hos gelen seyler yapiyo. simple yapiyo.

siz de aldanip aliyonuz iste cok innovatif firma diye.

kandırıyolar la sizi. azcık gözünüzü açın. apple ne apple. elma armut.

edit: bir de cok super marketing yapar bu adamlar. bit pazarindaki çakallar gibi.

Her parcasini o parcayi en iyi ureten firmadan alip kusursuza yakin bir sekilde birlestirmesi suc mu oldu simdi? Iyi misin arkadasim kendi kendini curutmussun resmen. Kimse innovatif diye almiyor apple'i, kullanimi kolay ve evet goze guzel gelen cihazlar sundugu icin aliyor. Sen de onaylamissin bunu zaten lol.

Dilleri c cakmasiydi demisssin. Baska dilden etkilenmeyen super orijinal dil istiosun sanirim? Brainfuck ve Ook!'a bakabilirsin. Unix-based olmasi nasil batti onu da hic aklim almadi zaten. Var olan bir seyin uzerine koyup daha duzgun sunuyorlarsa bana bitmistir olay. Bunlarin hepsinin bir arac oldugunu, sana isini en hizli yaptirani ve hayatini kolaylastirani kullanman gerektigini yeterli olgunluga erisince anlarsin. O zaman bu hater'lik biter otomatik.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

xetraynex said:

islemcileri intel
ekranlari samsung
klavyeleri çin malı kimbilir ne
isletim sistemi unix
programlama dili c çakmasıydı şimdi sacmaligini gorup Swift cikardilar.
kapasitif ekranlar apple'dan once de vardi. onlar bulmadi.

bitek UI yapiyo bu adamlar goze hos gelen seyler yapiyo. simple yapiyo.

siz de aldanip aliyonuz iste cok innovatif firma diye.

kandırıyolar la sizi. azcık gözünüzü açın. apple ne apple. elma armut.

edit: bir de cok super marketing yapar bu adamlar. bit pazarindaki çakallar gibi.

Her parcasini o parcayi en iyi ureten firmadan alip kusursuza yakin bir sekilde birlestirmesi suc mu oldu simdi? Iyi misin arkadasim kendi kendini curutmussun resmen. Kimse innovatif diye almiyor apple'i, kullanimi kolay ve evet goze guzel gelen cihazlar sundugu icin aliyor. Sen de onaylamissin bunu zaten lol.

Dilleri c cakmasiydi demisssin. Baska dilden etkilenmeyen super orijinal dil istiosun sanirim? Brainfuck ve Ook!'a bakabilirsin. Unix-based olmasi nasil batti onu da hic aklim almadi zaten. Var olan bir seyin uzerine koyup daha duzgun sunuyorlarsa bana bitmistir olay. Bunlarin hepsinin bir arac oldugunu, sana isini en hizli yaptirani ve hayatini kolaylastirani kullanman gerektigini yeterli olgunluga erisince anlarsin. O zaman bu hater'lik biter otomatik.

yoo suc degil de bu kadar low bir sirkete kendinizi somurtuyonuz hala anlamiyosunuz. yeterli akil duzeyine ulasinca anlicaniz.

unix based olmasi su mesajda batti: http://forum.paticik.com/read.php?6,7615845,page=8#msg-7617163

okumaktan mi acizsin okusan da anlamiyor musun anlamadim.

bugun dunyadaki en guzeldil c#'tir java developerlari bile derler bunu. adamlar c++'a en yakin ozellikli ama high level, partial class'larindan lambdalara dynamic variablelara herseyi iceren bir dil yapti. bu dilde low level code bile yazabiliyorsun GC disinda calisiyor.

ama cahiller anlamaz.

hersey bir tooldur ben ondan microsoft kullaniyorum. butun toolari birbiri ile mukemmel calisiyor. adamlar biz software yapariz diyor ve yapiyor. bazilarinin akli mantigi bunu anlamaya el vermez. apple coluk cocugu gelip "microsoft muuu mavi ekraaan hihihihi huhuhuhu" diye cahilce dalga gecmesini bilir.

https://www.quora.com/Microsoft/Why-isnt-Microsoft-cool
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...