Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS 8

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

gm nasıl yükleniyor?

Developer sayfasından indirebiliyorsun. Ben developer olmadığım için başka bir siteden indirdim kendi iphone 5 modelime göre. İndirdiğin dosyayı direk iTunes'tan yükleyebiliyorsun.

Edit: Bu arada udid kaydı yok ise iOS 8 çalışmıyor. Bir yöntemi vardır ama ben riske girmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Gm Sürümü icin kayda gerek yok. İndirip yükleniyor direk.

Widget gelmis ama hic bir uygulama desteklemediği icin su an bir getirisi yok. Mesajları açmadan cevap yazmak iyi olmus ama whatsapp da falan çalışmıyor su an. Klavyeye emoji koymuşlar kendinden. İngilizce klavyede yenilikler var ama türkcede yok tabi su an. iTunes aile paylaşımı süper olmus. Geri kalan her sey aynı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ios 8 şu ana kadarki en stabil güncelleme oldu heralde. tabi ki ios 6-ios7 kadar bi zıplama değil onun da etkisi var. not. center widget ve safari extension yenilikleri çok iyi çalışıyor. not. center için iyi bir hava durumu widget'ı isteyenler forecast+ adlı uygulamaya baksın. ios7'imde jb varken kullanıyordum. geliştiricisi ios'de destek gelince hemen appstore'a koymuş. şu an için en iyi gözükeni o. yahoo'nunki berbat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...