Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Ben anlamadım zaten Alpha server'ı dışında bir server yok mu?

Dün update edip girdim oyuna bakmak için, uproot XPsini vs. kaldırmışlar, çok yanlış karar bence oradan çok güzel XP geliyordu, hiç keşfetme isteğim kalmadı şimdi sağı solu, umarım değiştirirler en kısa sürede..

Daha çok dolanamadım, market'i gördüm, onun dışında zamanla daha neler çıkacak bakalım..
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

Birşeyleri mi atlıyorum yoksa Founder Pack aldığımdan bende beta server çıkmıyor mu? Benim server listemde bir Alpha'daki server var bir de şimi yeni bir server eklendi o kadar..

Launcher da sağ üstte Alpha yı EU Beta yapmazsan göremezsin Beta server ları.

Not: Betaya aldığında da bu sefer download seçeeği çıkar play değil. Download yapmadan oynamak için: Oyunun kurulu olduğu klasörde Alpha nın içindekileri Beta diye klasör açıp onun içine kopyala. Launcher ı restart et. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

ücretsiz olarak unlimited free trial gibi oynanmaz yani. evin, tarlan olmadan tadı çıkmaz. oyunda nerdeyse herşeye gerekli olan (questing, gathering, crafting vs) labor point kasmak için afk bırakman gerekir. offline LP regeneration yok. LP regeneration düşük, LP cap düşük. onun dışında AH'a listing yapamıyorsun. ama oyun için satılıyor eve'deki gibi patron status satılabiliniyor.

normal themepark olsa 150$ verilmez ama sandpark olduğu için alpha'ya girmek önemli oyunu öğrenmek, kavramak için. birde oyun alpha falan değil bildiğin hazır bitmiş oyun onu belirteyim. ben şuan gayet aheste aheste oynuyorum mesela. yeni oyunlarda hardcore oynamadan önce newbie experience yaşamayı seviyorum. işte onu alpha'da yaşayıp sonra release'de skip skip!!1!1 modunda, mountla gliderla koşturacağız hızlıca gilda kasıp, vocation questlerini bitirip güzel mekanlardan yer kapamak için, önden yardırdığın zaman pvp zonelarında gank yeme durumunda yok.

zaten founder pack alanlar 4 gün önceden başlıyor. yer kalması çok zor, gerçi nabza göre şerbet verip 4 gün sonra yeni serverlar açarlar kesin yoksa serverların kaldıracağını sanmam f2p gören gelir üstüne steam'e de geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

public farm ile olacak is degil oyundaki urunlerin %20sini ekebiliyorsun belki public farmlara kisitli yani.. oyun sandbox oldugun icin millet daglara cikip gizli yerler bulup ekiyor iste. ama kasar o da.

kiralama seklinde degil ama paralilar f2pcilere tarlayi kullanmak icin izin verebiliyor. guild ici yada family olarak 8 kisiye kadar paylasima acik. objelere interact edebiliyorsun. istedigini ek o zaman sadece esya koyamiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...