Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Yaz

Xenus

Öne çıkan mesajlar

yazdan cok ilkbahara giriyor ama bu topic daha yukarda buna sorayım.

Mahouka Koukou No Rettousei izleyen var mı? Nası guzel mi?

Bir de tavsiye icin yine burda sorayım

Bakura wa Minna Kawaiso
Sakurasou no petto na kanojo

kıvamlı tavsiye ne olur? sakurasou nun son bolumleri biraz agır gelmisti biraz daha komediye yonelik olması tercihim olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

net bir şekilde söyleyeyim, mahouka'ya başlama sakın. ilkbahar başlığına bakabilirsin ne kadar kötü olduğunu görmek için şimdi tekrar yazamayacağım. her hafta ne kadar kötü olduğunu söylemek için izliyorum sadece :p

tavsiye olarak bu sezondan glasslip'e bakabilirsin, slice of life romance route gidecek gibi gözüküyor.

tokyo ghoul, pv'den bellidi zaten baya başarılı.
glasslip, transfer student 3edgy5me şekilde girişti
argevollen, shit-tier generic mecha gibi gözüküyor. bütçede düşük. droplarım bunu herhalde. shadows pls. point & click adventure gibi ahaha
bakumatsu rock, ultra-gay transformationa rağmen 3 bölüm hakkı verdim. sezonun so bad it's good animesi olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

yazdan cok ilkbahara giriyor ama bu topic daha yukarda buna sorayım.

Mahouka Koukou No Rettousei izleyen var mı? Nası guzel mi?

Bir de tavsiye icin yine burda sorayım

Bakura wa Minna Kawaiso
Sakurasou no petto na kanojo

kıvamlı tavsiye ne olur? sakurasou nun son bolumleri biraz agır gelmisti biraz daha komediye yonelik olması tercihim olabilir.

honey & clover izle
komedi agirlikli istiyorsan love hina olabilir. School rumble olabilir ama mangasini oku derim school rumble'in
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sezondan ama yine de cevap olarak;
Mahouka o kadar kötü ki dialoglar sırasında beynin acımaya başlıyo. O yüzden izlemeyi bırakamıyorum ama ahahahahah.
Kötü anime izlemekten zevk alıyorsan kesinlikle kaçırılmaması gereken bir anime. Sevmiyorsan dokunma ama.

Bu sezondan;

Bakumatsu Rock: Kötü değil gerçi, ama çok gay ya... Droplarım herhalde.
Shirogane no Ishi Argevollen: Bayağı bayık. Broken Blade in kalitesiz bi kopyasıyım diye bağırıyo anime. Instantdrop.
Glasslip: Son sahnedeki brezilya dizisi kıvamındaki bakışmalardan bunun tam bir Musical Chairs: The Animation olacağı izlenimine kapıldım, ama yine de güzel gibi, izlenir.
Futsuu no Joshikousei ga [Locodol] Yattemita: Pek bi olayı yok, ama yine de eğlenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen gekkan shoujo nozaki-kun sevdim baya. romantik komedi sevenler kaçırmasın. glasslip, fazla melodrama bağlayıp baymıştı.

barakamon da sezonun slice of life animesi olur herhalde. seslendirmeler harika, güldürdü de.

tokyo ghoul, aldnoah zero, akame ga kill, zankyou no terror hype trainleri arasında nefes almalık izlenir işte :P

DRAMAtical murder; kötüler kötüsü. zaman kaybı. gay vibe'ını da alınca source material'a bakayım, yaoi VN'miş toplel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...