Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lego ne alayim?!

di

Öne çıkan mesajlar

Ya hacilar, Legoland'e gitcez Pazartesi. Starwars day'in de son gunuymus, boyle indirim falan yakalarim da ilk kez lego neyim alip oynarim diye umuyorum.

Simdi zilyon tane farkli lego neyim var, hangisi en guzeli bunlarin ? Su programlanabilenlerden falan mi alayim ne alayim ?
Sosyal ağlarda paylaş

alcaksan technic al derim hatta lego mindstorm bile alabilrisin yapıcağın şeyler sınırsız ama technic legon yoksa hiç yanına bi kaç farklı technic legoda al bide en az 3 motor un olsun mindstormlarda 2 motor vardı diye hatırlıyorum bi tane motorlu technic alırsın bide
technic dışındaki legoları biraz gereksiz gibi görüyorum nedense
Sosyal ağlarda paylaş

Abi video'larini izledim. Hem Legoland'in hem de Lego technic serilerinin. Legoland Windsor inanilmaz boktan bi yermis. Digerleri icin de su yasta Lego degil Arduino ya da Raspberry Pi alinmasi gerektigine kanaat getirdim.

Siz de oyle yapin. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Abi video'larini izledim. Hem Legoland'in hem de Lego technic serilerinin. Legoland Windsor inanilmaz boktan bi yermis. Digerleri icin de su yasta Lego degil Arduino ya da Raspberry Pi alinmasi gerektigine kanaat getirdim.

Siz de oyle yapin. sdf

salla legoyu ya, mcu seviyosan arduino go go.
Sosyal ağlarda paylaş

bana niye sorulmadı bu.........

lego almayacaksan aynı entüsiazmı taşımayacaksan legolandde işin ne? gitmeyiver tam tasarruf yap ordan artan parayla daha fazla arduino alırsın!!!

legoyu hor görenleri anlamıyorum. newtonun beşiği de gayet basit bir prensibi anlatır ama millet masalarına koyup sergiliyor falan. legoya da öyle bakın triplere girmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...