Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

challenge mode

Snake

Öne çıkan mesajlar

Gold almaktan bahsediyorsak zaman saniyesine kadar önemli, ama ilk girdiğinizde süre sorunu olmadan bir kez baştan sona oynamak şart.

Zorluk hc'den kat be kat fazla, muhtemelen ilk girişinizde çektiğiniz ilk trashta wipe yiyecesiniz. İlk geldiğinz bossta 2-3 wipe yemeniz bile olası çünkü ne olursa olsun 5 man'i küçümsemeden duramıyor insan. Sonra o his kaybolunca daha oturaklı gitmeye başlıyorsunuz.

Video seyretmeden, genel bir guide okumadan gold imkansız gibi birşey. Çok fazla ufak detay var, hepsini kendinizin bulması 30-40 deneme gerektirir ki muhtemelen bayar vazgeçersiniz gold sevdasından.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana allahtan silver lazım sadece =P 4 mount birden veriyor olmasa onada uğraşmazdım gerçi.

Mop ilk çıktığında girdik daha üstümüzde maviler felan vardı yani ilvl aşağı bile inmiyordu, ağzımızın payını alıp çıkmıştık. 1-2 tanesinide madalyasız tamamladık bir tane bronze aldık sonrada bir daha denememiştim. Şimdi mount ayağına bitirmem lazım. Goldda set veriyor ama druid inki cidden rezil görünüyor uğraşıp gold almaya hiç deymez =D
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Bana allahtan silver lazım sadece =P 4 mount birden veriyor olmasa onada uğraşmazdım gerçi.

Mop ilk çıktığında girdik daha üstümüzde maviler felan vardı yani ilvl aşağı bile inmiyordu, ağzımızın payını alıp çıkmıştık. 1-2 tanesinide madalyasız tamamladık bir tane bronze aldık sonrada bir daha denememiştim. Şimdi mount ayağına bitirmem lazım. Goldda set veriyor ama druid inki cidden rezil görünüyor uğraşıp gold almaya hiç deymez =D

4 mountu birden vermiyor. 1 karakterle sadece 1 mount alabiliyosun ve mount account wide olmuyor. ama milletin alt charlarında da kasmasının sebebi, 6.0 patchi geldikten sonra pandaria CM'leri kalkcak ve title, mountlar, setler bir daha alınamıycak. title ve mountlar ise patch gelince account wide hale gelcek. bu yüzden millet 4 tane charıyla bitirmeye çalışıyo 4 mountu da alabilmek için.

1 TANE BİLE ALLY YOK MU LAN CM İÇİN??
Sosyal ağlarda paylaş

said:

KAYNAK

Silver: The Pandaren Phoenix mounts awarded for a full set of Silver medals will become account-wide. If any character on an account has earned a full set of Silver medals, all four variants of the Pandaren Phoenix (Crimson, Ashen, Violet, and Emerald) will become available to all characters account-wide.

Herhangi bir karakterinle silver aldıysan, 4 binekte accound-wide olarak senin olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 5 mane girerken 10k veriyorsundur, goldu alınca ikinci için ödeme yapıyorsundur diye gidiyordur.

Birbirini tanıyan ve ortalama üstü oynadığını bildiğiniz 5 kişi ile, vent gibi sesli bir iletişim aracı da kullanarak, 4-5 saat ayırıp günde 1 tane yapılabilir. Ama önceden 1 kişi ödevine çok iyi çalışacak ve herkez o 5 man için 3-5 kez video izleyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

Darksun said:

4 mountu birden vermiyor. 1 karakterle sadece 1 mount alabiliyosun ve mount account wide olmuyor. ama milletin alt charlarında da kasmasının sebebi, 6.0 patchi geldikten sonra pandaria CM'leri kalkcak ve title, mountlar, setler bir daha alınamıycak. title ve mountlar ise patch gelince account wide hale gelcek. bu yüzden millet 4 tane charıyla bitirmeye çalışıyo 4 mountu da alabilmek için.

1 TANE BİLE ALLY YOK MU LAN CM İÇİN??

HEhe değişti işte o, zaten tek mount verseydi uğraşmak istemezdim. Yukarıda değişikliği yazmışlar :) 1 kere yap account wide 4 ünüde kap!
Sosyal ağlarda paylaş

challenge modelar zor diil. sadece zaman ve sabır gerektiriyo. bronze ve silverları almak zaten çok kolay. 463 gearla saçma sapan hatalar yapmadığınız sürece normal dungeon yapar gibi oynarsanız çok rahat bronze ve bazı dungeonlarda silver alırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Alt charı sadece kalkacak olan seti almak için yapıyorlar, bir kısım insanda kulaktan dolma bilgi ile gittiği için bineklerin hepsini alacağını bilmediği için kasıyor.

Bronze harbi kolay, ilk denemede ciddiyetsizlikten falan baya wipe yiyip baymazsanız, almama şansınız yok gibi bir şey.

Bir kişi dersine iyi çalışırsa, işini bilen bir tankla silverlar da gayet rahat yapılıyor, en kötü 3-4 denemede alınır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...