Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

challenge mode

Snake

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:

Achiv'i, 9 tane teleportu falan fişmanı boşversek bile, 4 binek alıyorsun, full set alıyorsun. 80k hiçbir şey değil yani, biz full gold için 2 hafta uğraştık.

80k çok işte onu diyorum ! casual adam 2 hafta uğraşır hadi bilemedin 1 ay uğraşır gold u alır ama gear mı yoksa gold mu,bilemiyeceği için 1 ay da 80k gold zor kasar.

1 ay da prof ile 80k kastım diyen casual adam ya honorbuddy kullanıyordur yada tycoon addon kullanıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla casual adamım doğrudur ama her content 3-5 hc kesecek bir casual ekibiz. O ekipteki iyi oynayan 5 kişi ile 2 hafta sürdü bizim goldlar.

Yani random grup kuran ya da hiç raid yapmayan pvp kasan casuallar için gold almak pek mümkün olmayabilir, harbi bir süre sonra trashta wipe yemekten bayabiliyor insan çünkü.

O sebeple 80k rahat rahat verilir. Oyunu uzun süredir oynayan adamın baya alta charı oluyor. Bende 10 tane level 80+ char var, hepsi trasmute master, günde 2k civarında net kârım oluyor rahatım yerinde yani :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün challenge mode'lardan bronze alındığında "the Undaunted" ünvanı alınıyor.

Bütün silver madalyalar alındığında, şimdilik 4 binekten birini seçme şansı sunuluyor ve bu bineği sadece silverları tamamlayan char kullanabiliyor. Ancak 6.0 gelince herhangi bir bineği almış hesaplar, 4 bineğide alabilecek ve bu binekleri tüm hesaptaki charlarla kullanabilecek.

Bütün gold madalyalar alındığında, sadece goldu alan char için özel, kozmetik amaçlı bir set veriliyor.

Ayrıca her bitirdiğin gold için, sadece o chara özel, gold madalyasını aldığın her instance'ın önüne teleport büyüsü kazanıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hafta içi akşamları 23.00 ile 03.00 arası katılabilirim her türlü CM olayına. Bir gecede hepsini veya bir hafta sonunda hepsini tamamlamaya gerek yok yani yavaş yavaş 2 günde 1 tane tamamlayabilinse gayet güzel olur :P
Neyse haftaiçi toplanırsanız bi mesaj atarsınız katılmaya çalışırım yer olursa. DK ile katılırım büyük ihtimal. Tank veya DPS isteğe göre ama CM bilgim yok yani lead başkası yapması lazım.
Abso#2196
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...