Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

challenge mode

Snake

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Neyi goldla alıyorsun?

challange mod için boostlayanlar var grup olarak açıkcası hiç haz etmem ama uğraşasım yok, scholo dışında dungeonlarıda sevemedim mopta bir türlü shortcut flm bilmiyorumda okuyamam.

10k veriyorsun dungeon başına totalde 9 dungeon 90kya adamlar boostluyor seni işte achiv vs için.

ilevel düşüyormuş sanırım cmde?

değilse tüm dungeon toplanır kesilir hani rfcden kolay hepsi şuan ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Challenge mode'a girdiğinizde bütün itemleriniz 467 seviyesine düşüyor. Hiç challenge yapmamış beş kişi ilk girdiklerinde neye uğradığını şaşırıyor, isterseniz hc raider olun o ilk tokatı yiyorsunuz.

Ama sonra asıl olayın trash olduğunu, bütün cd'lerin orda açılması gerektiğini falan anlayıp, mobları tanımaya başlayınca, 4 kişi bile rahat rahat yapar hale geliyor.

Tabi asla bir 5 man hc ayarına gelmiyor, en ufak hatada, fazladan bir pack çekmede falan direk wipe yiyip resetlemek zorunda kalabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle demek daha doğru, tank ve healer full cd'ler ile ancak kendilerini ayakta tutuyorlar. Kalan 3 kişi nerdeyse hiç hasar almamayı öğrenmesi gerekiyor. Healerın su içmeye vakti yok çünkü, sürekli ya combatta oluyorsunuz yada koşuyorsunuz.

Bu sebepe her CM ayrı bir alışma süreci içeriyor, sonrasıda hatasız bir deneme yakalayınca gold geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

bide şey snake oqueue kullanıyor musun bilmiyorum ama orada da bulunuyor aslında baya cm unexperienced playerlar için.

oqueue'de deneyimsiz grup bulamadım. hem openraidde hem o addonda herkes main charla 9/9 yapmış, alt charıyla kasmak isteyen adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...