Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Miss Turkey 2014

Masticore

Öne çıkan mesajlar

ya allahın gücüne gitimesin, her zaman türk kadını hakında iyi konuşurum da,

bunların hepsini verici kabul etsek, kim alıyor bunları arkadaş? niye alıyor? nasıl bir midesizlik veya ne bekliyor

nasıl bir öz güven bu? yoksa güzellik yarışması değil elbise askısı mı seçiyorlar? öyle olsa bile beli olmayan kızlar var orada?

hepsini geçtim, o fotoğrafları yarışmacılar mı çekiyor da, rakiplerini çirkin göstermeyi amaçlamışlar, o fotoğrafların amacı nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

http://imgkelebek.hurriyet.com.tr/LiveImages/Kelebek%20Haber%20Galerisi/145/Miss%20Turkey%202014%20Finalistleri/17_S%C4%B0NEM%20%C3%96ZGENO%C4%9ELU_DSC_6310.jpg
Bu da mı gol değil, kardaşyan götü kate memesi bakmaktan ayarınız kaçmış olm güzel kadından anlamıyonuz sdf

Hmm Sinem Özgenoğluymuş bebişim number seventeen!! zaten 2012 miss model 1.siymiş kız 94 haziranlı izmirli vay be, ikizler burcunun şirinliği ve zekası belli zaten canım benimm

adam yazarken ayarı kaymış
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

bunların hepsini verici kabul etsek, kim alıyor bunları arkadaş? niye alıyor? nasıl bir midesizlik veya ne bekliyor
nasıl bir öz güven bu? yoksa güzellik yarışması değil elbise askısı mı seçiyorlar? öyle olsa bile beli olmayan kızlar var orada?
hepsini geçtim, o fotoğrafları yarışmacılar mı çekiyor da, rakiplerini çirkin göstermeyi amaçlamışlar, o fotoğrafların amacı nedir?

ne içtin olm yine çok mu karıştırdın naaptın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

neden turk kadini hakkinda her zaman iyi konusuyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...