Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2 öğreniyoruz!

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

dotacinemada izledim şimdi, üstünde pek düşünmemiştim ama gayet güzel bi taktik ben olsam yapar mıydım bilemiyorum sfsds; bloodseekerın ultisini yerseniz ve blade mailiniz varsa açıp koşun. bir ihtimal beraberinizde götürebilirsiniz adamı

çok yapmışlıgım var şunu

es'nin o abuseunu kullanmak için de lanede axe yada kotl filan olmalı ama diğer takımın creeplerini tutabilecek

counterlamak için de furion oraya teleport atıcak ağaç çıkartıp geri kaçıcak yada 2 kişi gidilicek ağız burun kırılıp dönülücek
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim normalde bloodseeker ultisinin blade mail'le hiç bir interaction'ının olmaması gerektiği. hatta 2012de bir post da var dev forumlarında, 5-6 kişi orda damage'ın yansımasının saçma olduğu görüşünde, karşıt görüş yok. ama bişey olmamış sonra.

blade mail yediğin herhangi bir damage'ı, reductionlarını hesapladıktan sonra, sana veriyor, source'una da pure damage olarak veriyor işte. pure damage olduğu için bkb'den geçmez, üzerinde reduction uygulanmaz vs. yani bkb vs olmadığını varsayarsak iki taraftan da gidecek damage tamamen aynı ve blade mail'i kullanan kişinin resist/armor'una göre hesaplanıyor.

yalnız bloodseeker ulti'si hp removal olduğundan normalde damage olarak geçmiyor, yani interaction olmamalı blade mail'le. ama oluyor şu an görünüşe göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...