Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi operatör?

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Pişman eder bence sen 99 TL ödüyorsan muhtemelen Turkcell'de Platinum kullanıyorsundur. Onunla birlikte gelen Turbo internet vs. gibi opsiyonları düşünürsen gerçekten bu haliyle Turkcell'den Avea'ya geçmek attan inip eşeğe binmekten farklı değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

24 aydan sonra turkcellin esaretinden kurtuldum. Şimdi operatör değiştirsem mi diye düşünüyorum. Yurtdışında hangisi daha avantajlıdır? Vodafone diye düşünüyorum da bakmadım açıkçası. Turkcell de akıllı yurtdışı tarifesi var ama güzel geçiriyorlar. Geçilir mi vodafone a?

vodafoneda çalışıyordum eskiden, müşteriler geliyordu yurtdışına çıkan 3k 5k 3k 5k negzl geçirilmiş kuzu kuzu ödüyorlardı.

avea zaten bir operatör değil, fakirler kendini eyliyor orada.

kal turkcellde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Lectre said:

sipeyskeyk said:

24 aydan sonra turkcellin esaretinden kurtuldum. Şimdi operatör değiştirsem mi diye düşünüyorum. Yurtdışında hangisi daha avantajlıdır? Vodafone diye düşünüyorum da bakmadım açıkçası. Turkcell de akıllı yurtdışı tarifesi var ama güzel geçiriyorlar. Geçilir mi vodafone a?

vodafoneda çalışıyordum eskiden, müşteriler geliyordu yurtdışına çıkan 3k 5k 3k 5k negzl geçirilmiş kuzu kuzu ödüyorlardı.

avea zaten bir operatör değil, fakirler kendini eyliyor orada.

kal turkcellde.

Oda arkadaşımın başına geldi o yurt dışı olayı dediğin gibi yolunu bulup sana paşa paşa ödettiriyorlar. 600 TL ile kurtarmıştı o siz bakmayın Vodafone ve Avea'da geçirmeye başladı en azından Turkcell'de hizmeti kaliteli bir şekilde alabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

blackhavvk said:

turksel de geçircek, bari hizmet al vodafondan öyle geçirsinler.türksel de hizmet de alamadan geçirirler anlamazsın.

turkcellde herhangi bir sıkıntı olduğunda arıyorsun çözüyorlar.

bu turkcell düşmanlığı neden anlamıyorum, sanırım fakirlerin kendini avutması.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...