Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Rerore said:

Red said:

ABİ

kimse görmedi çok şükür. bugun hiç yaşanmadı. benle sır olarak mezara gidecek sdfdsfds

kız 1 metre çıktı rıza baba

zaten merak ediyordum niye caddede göremiyoz bu tinderdaki fotolara benzeyen insanları

yok ama çok sinirlendim. hani instagramda onlarca fotoğrafı var. kızın yüzü bile fotoğraglardaki gibi değil yani o derece. nasıl bi fotojeniklik falansa artık sdfs. buluştuğum kızın o kız olduğuna inanamadım amk.hala inanamıyorum. kızı zaten arabayla falan alınca kendi de başarısına şaşırdı bi saçmaladı. bi de watsapta falan öyle bi konuşuyorki. kalkık götlü çirkin türk kızının başarılı bir yansıması. düşün yani ben ayıp olmasın diye 1 saat oturdum sonra kimseler görmesin diye kaçarak uzaklaştım. millet bunun peşinden koşturuyor sdfds. babam görse evlatlıktan reddederdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Rerore said:

Red said:

ABİ

kimse görmedi çok şükür. bugun hiç yaşanmadı. benle sır olarak mezara gidecek sdfdsfds

zaten merak ediyordum niye caddede göremiyoz bu tinderdaki fotolara benzeyen insanları

yok ama çok sinirlendim. hani instagramda onlarca fotoğrafı var. kızın yüzü bile fotoğraglardaki gibi değil yani o derece. nasıl bi fotojeniklik falansa artık sdfs. buluştuğum kızın o kız olduğuna inanamadım amk.hala inanamıyorum. kızı zaten arabayla falan alınca kendi de başarısına şaşırdı bi saçmaladı. bi de watsapta falan öyle bi konuşuyorki. kalkık götlü çirkin türk kızının başarılı bir yansıması. düşün yani ben ayıp olmasın diye 1 saat oturdum sonra kimseler görmesin diye kaçarak uzaklaştım. millet bunun peşinden koşturuyor sdfds. babam görse evlatlıktan reddederdi.

Bu da erkek kezbanca bi bakış açısı olmuş lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Red said:

Rerore said:

Red said:

ABİ

Bu da erkek kezbanca bi bakış açısı olmuş lan.

la olm öyle demeyin başa gelen bilir. boyu kısa hatunlarla takılmak çok kötü oluyor ya.
yatakta ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

minyon iyi de yatakta iyi anasını satayım. sokakta utancımdan napcağımı şaşırdım amk. geçen bakıyor ahahah. tavırlarımdan ztn belli ettiğim için kurtulması kolay olmadı daha aramaz. bi tip düşün devamlı saate bakan. '' senin de yolun uzun tabi'' diyorum devamlı. etrafı kesiyorum.

tinder'dan buluştuğum 3. kişiydi bu. biraz kısa zaman konuşup görüştüğümden süpriz yumurta oldu. o taraflara geldim diyince dedim geldiysen görüşelim. fotolardan o kadar kötü bir canlı çıkacağını tahmin edemezdim yani imkansız kjsdhfj

erkek kezbanlıkla alakası yok lan o araba olayının. 1.50 lik bir kezban olarak netten bulmuşsun mis gibi herif. gitmişim bi de güzel arabayla almışım. o an düğün hayal etmediyse ibneyim sdfs. bi saçmaladı çünkü kemküm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...