Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

o değilde şey sorcam mesela şehrin uzak bi noktasındayız orda eşleştik bi kızla yada like attım orda sonra ordan gidince kayboluyo mu bu yoksa kalıyo mu orda benim resim mi artık neyse

telefonu 1 hafta nadasa bırakacan artık ne gelirse
uygulmayı her açtığında yeninden koordinat alıyor
ya menzili arttırcan o noktadan uzaklaştıkça

tinder da kafasıan göre resetliyor bu arada ayık olmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
şu tinder'dan tek bir kızla muhhabete girdim. o da doğum günümde bana geldi ama kapıdan girerken böyle ohh upuzun boylu kız geliyor diye sevinirken o upuzun boylu kızın aynı zamanda şişko olmasına yıkıldım.....

işin kötü yönüde kızın yüzü güzel , boyu uzun, ama neden şişkosun yahu ...

bir daha da tindera elimi sürmedim... son 10 yıldır hiç bir kız beni şekilsiz vucudun belli olmadığı fotolar ile kandırmamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

şu tinder'dan tek bir kızla muhhabete girdim. o da doğum günümde bana geldi ama kapıdan girerken böyle ohh upuzun boylu kız geliyor diye sevinirken o upuzun boylu kızın aynı zamanda şişko olmasına yıkıldım.....

bir daha da tindera elimi sürmedim... son 10 yıldır hiç bir kız beni şekilsiz vucudun belli olmadığı fotolar ile kandırmamıştı.

Usta ben en aşağı 3 kez bu tip olaylar yaşadım ondan çok temkinliyim artık
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

Abi sen zaten bu kadar womanizer iken niye tinder dan deniosun ki? Sokakta yürürken beğendiğini alıp gidio olmanı bekliyoruz senden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...