Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

ben alman taklidi yapiyordum turkiye'deyken, adrenalin junkieyi bilmem de o sansini bi 5 10 kat artiriyor en az.

cok komik anilarim oldu ama lise yuzuguyle bulusmaya gitmeler falan. bi baslik acayim da anlatayim bir ara ;)

sirf yabanci hayranligindan degil buarada, diyelim sen bir bayansin bir turk erkegini evine cagirsan basina bela olsa kurtulamazsin aylarca/yillarca. yabanci belli ki gidecek en fazla 1 ay sonra, en kotu ne gelebilir basina?

buarada uzun iliski, arkadas da bulunur tinderdan/internetten neden olmasin
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

hepsinin aklinda sununla evlenip yurtdisina kapagi atip evkadini olayim hayali var cunku..bildigin bildigin iste..

bir de ne abi nufus cuzdani mi ibraz etmek zorundasin alti ustu vur gec..

genel evdeki kadın için geçerli bu vur geç artık
bazı kadınlar tek gecelik ilişkide bile iç huzur istiyor öyle bi kolaylık yok sorguluyor surgulatıyorsun kendini..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

ayni nedenle kontraendikasyon bunun kimi kimsesi yoktur diye soyup sogana cevirmek icin de eve cagiriyor olabilirler..ole tuzak kuran cete cogaldi bayagidir..

bu yüzden artık deplasmana gitmiyorum ya otel ya ev illa benim kontrolumde olacak her şey
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

benden korkuyolar evine çağıran pek olmadı :(
hatta tinderdan tanıştığım bi kız eve geldikten bi süre sonra beni kesiceksin diye çok korktum demişti yatağımın yanında balta vardı sdkjflshsdkgsd

Valla ben de korkardım , yatak başında balta nedir oglum. Arkama bakmadan topuklardım
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Tinderdan long term ilişki kovalayan mı var?

Benim karşılaştığım kadınlar kovalıyor abi. Son dönemde 3 kadınla iletişimim oldu tinderdan, alayı long term kovalıyor. Ben uzun dönemli bir şey istemiyorum deyince niye baştan söylemiyorsun vs diye trip yapanı falan bile var.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

tindera seks uygulaması olarak bakmak so 2014
çok kafa birisiyle tanışırsın, bir bakmışsın evleniyorsun. ki oldu çevremde.

günde kaç kişiyle matchleştiği belli olmayan kızla konuşup anlaşıp nasıl sevgili oluyor insanlar.

çok mu gerikafalıyım bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Jaegerjaquez said:

benden korkuyolar evine çağıran pek olmadı :(
hatta tinderdan tanıştığım bi kız eve geldikten bi süre sonra beni kesiceksin diye çok korktum demişti yatağımın yanında balta vardı sdkjflshsdkgsd

Kırbaç mırbaç duymuştum da balta nedir arkadaş

pazar alanina hazirliktir..
Sosyal ağlarda paylaş

gerikafalılık da olabilir de.

zaten bi kızla konuşursun devamında da buluşursun, buluşmaların sıklığı, konuşmaların içeriği derken anlarsın ki sana olan ilgi ve alakasını?

ha bütün bunlara rağmen kız başkalarıyla da takılıyordur gibisinden bir çekincen mi var. onu tinderdan tanışmadığın bir kız da yapabilir. konunun tinderla alakası yok.

tinderdan 20 kişiyle meç olsa ne olur ki kız. sen olunca ne değişiyor. bende de birsürü meç var kaşar mıyım şimdi ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

Black-ice said:

tindera seks uygulaması olarak bakmak so 2014
çok kafa birisiyle tanışırsın, bir bakmışsın evleniyorsun. ki oldu çevremde.

günde kaç kişiyle matchleştiği belli olmayan kızla konuşup anlaşıp nasıl sevgili oluyor insanlar.

çok mu gerikafalıyım bilmiyorum.

Düşünsene hayvanın biri bağırarak boşalıcak suratına karının... Sonra sen onunla evleniceksin. Olmaz öyle şey , o yüzden bakire diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yok lan öyle demiyorum.

şimdi atıyorum normal arkadaş ortamında tanıştığın birisine olan güvencen > tinderda eş arayan insan değil mi.

linkedin'de AKTİF OLARAK İŞ ARAYIŞINDA diye yazıyor ya,
bir de çalışıp arka planda bokunu çıkarmadan iş aramak var, onun arasındaki farka benzetiyorum ben.

hiç samimi gelmiyor düzgün ilişki arayan tipi kız tinderda.
Sosyal ağlarda paylaş

"Düzgün uzun ilişki aramak" gibi bir mindset herhangi bir yerde vizyonsuzluk zaten. Kız erkek fark etmiyor. Ortama tanışmak için girersin, kafa uyuşursa devam edersin tekrar tekrar görüşürken uzuna döner otomatik. Bu arkadaşın tanıştırması da olsa tinderdan da olsa fark etmiyor.

Ha, tersi mümkün ama, ilişkinin külfetini kaldırmak istemiyorsundur enerjin yoktur ne olursa olsun kısa süreli diye özellikle arayabilirsin o yüzden. Ha öyle başlayıp evlenen de az değil tabii, büyük konuşmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...