Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #5

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Evet stratejim doğruymuş.

Maexxna şu şekilde başlıyorsa büyük ölçüde tamam gibi oyun.
Kilit kartlar Witch Doctor ve Farseer oldu. Outheal etmek gerekiyor bir ölçüde ve düşük hp'li charge'lar da işe yarıyor. Zira 1 hp'li şeyleri pingleyerek öldürmek lazım yoksa elin dolduğundan aradığın kartlar gelmiyor.
Farseer+Farseer+Witch Doctor+Witch Doctor'a ping şeklinde tuttum uzunca bir süre oyunu.

Yani iki kategoride değerlendirmek lazım:
1- Başlangıçta 3 tane spiderling ile açıyorsa en az iki tanesini öldürerek board'unu 1 attack'li minion'larla kapamak.

2- Bu şekilde her turn aldığın 7 damage'ı stall, ice armor, outheal ile çözüp ya Alex beklemek ya da Leeroy+Farseer ikilisini her el oynamak.

Wild Pyromancer çok iyi bir tercih çünkü clear ettikten sonra Arcane Explosion ile kendisini de yok etmiş oluyor ki elimizin dolma sorununu çözüyor.
Kobold yerine 1 hp'li Thalnos'u kullanmak daha makul geldi bir iki denemeden sonra.
Arcane Missiles çok situational yeterli verimi vermiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

1/1'le doldurup doge bastım. bi iki turn sanırım timber wolfu elime verdi weble, öyle olunca ai dogelere değil de heroya vuruyor. bam güm geçirdim o ara, bi yandan ok falan. earlyde de explosive traple 1/1 doldurdum bi de bikaç heal.

bu tamamen rng'ye dayalı oldu tabi 10. kapışmada falan yendim sanırım sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...