Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şarap Konusu

kozalak

Öne çıkan mesajlar

Bir yakınım ile şarap fabrikası olayına girmek istiyoruz ama bilmediğimiz konular var.

Maliyeti ne kadardır ortalama,
Tahmini ne kadar süre de kendini kurtarmaya başlar,
Yurtiçi, yurtdışı satış durumları kar marjları neledir.

Bu konular da fikri olan arkadaşlardan destek alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

Bir yakınım ile şarap fabrikası olayına girmek istiyoruz ama bilmediğimiz konular var.

Maliyeti ne kadardır ortalama,
Tahmini ne kadar süre de kendini kurtarmaya başlar,
Yurtiçi, yurtdışı satış durumları kar marjları neledir.

Bu konular da fikri olan arkadaşlardan destek alabilirim.

bir iki şarap fabrikası gezin bence önce. Başarılı örnek görmek isterseniz de CANKARA ŞARAP'dan randevu alın gidin gezin. Yurtdışına şarap yapıyorlar ve çok başarılılar. Gitmişken bir şişe ALAZ alın ve içerken bu kadeh de sostiye deyin.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

bir ara sirinceye gittidik de -4 5 kere-

vincent markasini seviyoruz..

yesil elma -ictik evet guzel sise aldik

nar-ictik begenmedik almadik

cilek -ictik begendik aldik

karadut begendik aldik

visne begendik aldik

kavun begenik aldik..buz gibi sahane gidiyor..

ahududu hanim begendi ben begenmedim oksuruk surubuna benziyor kilim almadik.

kiwi denemedik.

yaban mersini denemedik

ayva denemedik..

ve oradan nasil indik hatirlamiyorum ..ehe ehee..

Geçen hafta gittim ilk defa Şirince'ye. Yazdıkların arasında en çok ayva ve karadut hoşuma gitti. Ayvayı denemeni tavsiye ederim. Bu arada Şirince ne güzel yermiş. Her girdiğimiz mekanda tada tada kafayı bulduk.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Buğulu görüntüsü sizi yanıltmasın. Orta asiditede, burunda hafif kayısı hissi yaratıyor ama çok keskin değil. Damaktaki dokusu ise çok daha hissedilir, güçlü orman meyvelerinin baskın aroması fark ediliyor. Güçlü gövdesi orta asiditesi alkol oranını kaldırabiliyor, ancak çok tatlı olmaktan da koruyor.

Oldu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Buğulu görüntüsü sizi yanıltmasın. Orta asiditede, burunda hafif kayısı hissi yaratıyor ama çok keskin değil. Damaktaki dokusu ise çok daha hissedilir, güçlü orman meyvelerinin baskın aroması fark ediliyor. Güçlü gövdesi orta asiditesi alkol oranını kaldırabiliyor, ancak çok tatlı olmaktan da koruyor.

Oldu bence.

Yıllar önce ögrenci evinde arkadaşlarla köpek öldüren içerken, kafanın güzelleştigi bi saatte senin yazdıgına benzer bi mail atmıştık, köpeköldürenin üreticisine.. Hala cevap bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye şaşırmadınız la o nası migros 760 tl lik şarap ne geziyo diye

Kilosu 150 liraya peynir var

https://s10.postimg.org/98b0e1pnt/Camera_ZOOM_20160808185011851.jpg

2 Akşam önce doluca antik içtim. Şekerli ve asitliydi. Sevdiğim tür değil. bugün doluca klasik aldım. 35cl 15 lira ikiside.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç anlamıyorum ya şaraptan
bi kaç kere gittik böyle bozcada şirince şarap tadımına hepsinin tadı aynı gelmişti
pahalı şarap alıyorum köpeköldüren tier çıkıyor sfddsf
viktor levinin şaraplar başarılı ama baya ordan alıyorum pek şarapta içmiyorum gerçi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...