Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Bir kaç class ile oynama şansım oldu.

Arms warriorda inanılmaz bi dps artışı mevcut. Çok fazla oynamadım ama eskisine göre dps kat kat artmış. Bir çok skilli değiştirmiş veya kaldırmışlar.

Combat rogue'da çok bi değişiklik göremedim. DPS yine eskisi gibi. Zorlarsanız birinci sıraya çıkabilirsiniz.

Resto shamana nerf mi gelmiş? totem sistemi değişmiş. Hatırlayamadığım bazı skilleri çıkartmışlar. Eskisi kadar güçlü değil heal.

Shadow priestte de belirgin bir dps artışı var ancak çok değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Soris said:

Feral nasıl hacılar?

Feral çok çok iyi umarım nerf yemez. Şuanda fury warrior fire mage ve demonolgy lovk garanti nerf yiycekmiş ama her classta bircok degisiklik yapilcakmiş bide şuan 90 a göre değerlendiriyoruz. Anlıycağınız wodda her class süpriz yumurta ne olucağı belli değil.

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

piedpiper said:

Bir kaç class ile oynama şansım oldu.

Arms warriorda inanılmaz bi dps artışı mevcut. Çok fazla oynamadım ama eskisine göre dps kat kat artmış. Bir çok skilli değiştirmiş veya kaldırmışlar.

Combat rogue'da çok bi değişiklik göremedim. DPS yine eskisi gibi. Zorlarsanız birinci sıraya çıkabilirsiniz.

Resto shamana nerf mi gelmiş? totem sistemi değişmiş. Hatırlayamadığım bazı skilleri çıkartmışlar. Eskisi kadar güçlü değil heal.

Shadow priestte de belirgin bir dps artışı var ancak çok değil.

arms güçlü geldiyse birde fury dene sdfsfd kağıt gibi herşey cart diye içinden geçiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Resto shaman'nın çok büyük bir nerf'ü yok. Güzel şuan. Raid heal'i atmadım ama 2-3 partyi heal'i attım.. gözüme çok takılan bişey yok. Greater Healing kalkmış , unleash elements kalkmış fakat yerine unleash life gelmiş , rockbiter weapon kalkmış .. onun dışında dikkatimi çeken bişey olmadı ama mana regen efsane olmuş özellikle o dikkatimi çekti.. kolay kolay %60'ın %50'nin altına falan inmez bu class end game encounterlarda gibime geliyor. Bakalım neler göreceğiz daha. Önümüzdeki çarsamba ve perşembe raid heal atıcam mythic'de..bakalım o zamanda izlenimleri yazarım ama tabi daha çok erken birçok şey için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...