Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Oynarken yine hoş bir özellik daha gördüm, rare moblar çok hızlı spawnlıyor ve bir kere vurmanız yetiyor, direk %100 ne düşürecekse düşürüyor. Bunun yanında ilginç olan öldürdüğünüz rare mob 1 kereden sonra sizin için rare olmaktan çıkıyor haha. Yani rare i 1 kere öldürünce o gümüş portre ortadan kalkıyor sizde ne extra xp ne de loot unu 2. kez alamıyorsunuz. Direk bu rare ile işiniz bitti hadi yallah modu olmuş :D
Sosyal ağlarda paylaş

buff 13 kasımda wod çıkınca gidecek vakit var aslında ama eski instancelardan almak lazım felan. Ben buffla runestoneları ilk hafta 4 tane 2. hafta 6 tane alabildim, bu hafta 2 tane daha alıp bitiriyorum nihayet. Yani biraz şanslı ve hızlı olman lazım sanırım. 3k valor isteyen step i bu çarşamba kaldırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

buff 13 kasımda wod çıkınca gidecek vakit var aslında ama eski instancelardan almak lazım felan. Ben buffla runestoneları ilk hafta 4 tane 2. hafta 6 tane alabildim, bu hafta 2 tane daha alıp bitiriyorum nihayet. Yani biraz şanslı ve hızlı olman lazım sanırım. 3k valor isteyen step i bu çarşamba kaldırıyorlar.

%100 şans işi

buffsuz 2 haftada 12 tane yapan arkadaşlarım var. ben buff olmadan 4 haftada toplamıştım mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...