Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
ihtiyacın olan seyler %7 attack speedli one hand xbow ve Tasker and theo ve %15 attack speed stackleyen gem

%15 attack speed gemi kullanıcaksan

1.712 weapon
1.40 TnT (en kotu tnt)
%59 attack speed yeterli (%74-%15)

Quiver %20
Paragon %10
Bracer %7
Neck %7
Ring %7
Belt %7
Gloves %7

%65 ediyo zaten.

eger %15 attack speed gem i kullanmıycaksan

1.712 - weapon
1.42 TnT
%72 attack speed lazım

Quiver %20
Paragon %10
Bracer %7
Neck %7
Ring %7 (soj kullanmazsan x2 olur unity ile falan)
Belt %7
Gloves %7

tabi olay TnT dusurebilmekte ben hala dusuremedim bıraktım o yuzden. asdf.
Sosyal ağlarda paylaş

1.47 çarpanlı tasker'ım var we gogok kullanmıyorum şu an ama yani gerçekten çok zor. ve gogok gibi şeylere güvenmek pek sağlıklı gelmiyor o tarz işlerde. yani zaten lightning oynamak çok zor griftlerde sürekli yakın durmak zorundasın toplar çok yavaş gittiği için.

üzeirne bir de attack yapamadığın için ortada kalırsan silerler adamı mapten ahsfjsaf
Sosyal ağlarda paylaş

yalniz 4.15 cok keyifli oluyor. ghomda sirf EA ile denedim deli gibi saydiriyor. ama mecburen soj yerine as ring taktigimdan griftte uzuyor biraz. bu arada enchantress kullaninca 1.50 tnt ile gemsiz yakalayabildim ben. 1.50 tnt disinda oyle bal gerektiren bir durum yok yapmak icin.

hah tnt dusurememissiniz moral bozayim. bu benim 3. tnt
Sosyal ağlarda paylaş

yapma pop =(

bi tane adamla oynuyoduk dh. herife tnt dusmustu duserse sana atarım dedi. baya 4 saat oynadık ben biraz kacıyorum dedim. 15 dakka sonra dusmus herife. kırmıs bi de asdf.

kalbim cok kırık tnt konusunda.

1.50 varsa zaten %62 attack speed yetiyo onu yakalamak zor degil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
4.15 bp ulaşabilen lightning dh ile gerçekten oyun oynanmıyor. gerçi siz kullanıyorsanız o dh'yi sıkıntı olmuyor da bp yükseldikçe bütün dh'ler oyunu yok ediyor resmen.

yine de ram ile ilgili bir problem olduğunu test ederek onayladım. 12gb ram ile daha rahat oynarken 4 gb bozulunca 8 kaldı ve ciddi fps sorunları ortaya çıkmaya başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

oh be. dün clandan bi dh rastgele üstüme skillerime bakıp "bilerek mi böyle oynuosun?" diye sordu da, gelip skill, enchant fln yardım etti sağolsun, bir anda t4 yapabiliyor halden t6 ya çıktım :D

tabii ben o "sentries cast your equipped hatred spender" kısmını 1 skill ile sınırlı sanmış olmak benim n00b luğum. şimdi anlıyorum "sentryler oynuyor" lafını.

Tabii daha TnT ve Witching Hour fln lazım da olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...